Ubisoft ohlásil Far Cry 6: v srdci moderní revoluce

Ubisoft ohlásil Far Cry 6: v srdci moderní revoluce
, , aktualita
Ubisoft nám oficiálně představil nový Far Cry 6, který vyvíjí konkrétně studio Ubisoft Toronto a chystá si jej pro příští rok. Podíváme se do fiktivního místa Latinské Ameriky současnosti, kde probíhá "guerillová revoluce". 
K oblíbeným
reklama
Far Cry 6 máme očekávat na trhu 18. února 2021, čili již i ve verzích pro Xbox Series X a PlayStation 5, ale nebude to pouze next-gen hra, takže si ji zahrajeme i na starších konzolích, stejně jako na PC a UPLAY+. Těšit se můžeme i na herecké výkony Giancarla Esposita (Better Call Saul, The Boys, The Mandalorian), Anthonyho Gonzalese (Coco) a hudbu od Pedra Bromfana (Narcos). 
 
 
Hra se bude odvíjet v tropickém ráji Yara, který bychom sice mohli identifikovat jako oblast na Kubě, ale dozvídáme se i o jeho hlavním městě Esperanza, takže půjde o vymyšlené místo, respektive ostrov. Na něm vládne prezident Antón Castillo (Espozito), který přísahal, že navrátí své zemi její bývalou slávu a k tomu vychovává svého syna Diega (Gonzales), což je vize, kterou nesdílí místní guerilla.
 
 
Samotní hráči se pak mohou vžít do role postavy Dani Rojas, která může být muž i žena, a to pochopitelně v boji proti Castillovi. Jako bojovník guerilly se tak podíváme do džungle, na venkov i do hlavního města Yary a využívat budeme moci široký arzenál zbraní, různá vozidla či jiné prostředky a také zvířecí spolubojovníky.
 
 
K dispozici budou vedle základní hry i verze Gold, Ultimate a Collector's Editions. Gold nabídne celý Season Pass, Ultimate k tomu přihodí i jistý Ultimate Pack (Jungle Expedition, Croc Hunter a Vice) a ke Collector's Editions získáme také model zbraně Tostador (72 cm dlouhý plamenomet rozložitelný na 7 částí) a další bonusy. Ubisoft také uvádí, že upgrade ze hry pro starší konzole na verzi pro nové bude zdarma. 

Zdroj: TZ Ubisoft via techPowerUp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
CoreCycler: nová utilita pro ladění procesorů Ryzen 5000 CoreCycler: nová utilita pro ladění procesorů Ryzen 5000
Člen komunity serveru ComputerBase vytvořil utilitu, která je určena pro ladění procesorů AMD Ryzen, pro které AMD připravilo funkci Curve Optimizer. Jde tak v důsledku o ladění výkonu, ale i spotřeby procesorů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
"Tom Cruise" v deepfake videu: nyní již nepoznáme, že to není originál "Tom Cruise" v deepfake videu: nyní již nepoznáme, že to není originál
Bylo zřejmé, že je pouze otázka času, než se někomu povede vytvořit deepfake video, v němž bude počítačem vykreslený člověk k nerozeznání od originálu. Nové s "Tomem Cruisem" už je přesně takové a přináší naléhavé otázky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Core i7-11700K už byl otestován na Anandtechu, jak je na tom? Core i7-11700K už byl otestován na Anandtechu, jak je na tom?
Server Anandtech dokázal získat jeden z procesorů Core i7-11700K v jeho finální prodejní verzi, což není nic podivného vzhledem k tomu, že tyto procesory už byly v Německu v prodeji. Provést tak mohl už podrobný test.
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Chystá si i AMD těžební speciály grafických karet? Chystá si i AMD těžební speciály grafických karet?
Na základě informací z nejnovějších ovladačů z linuxových ovladačů firmy AMD můžeme usuzovat, že nejen NVIDIA vypustí na trh těžební speciály založené na svých grafických kartách. Co si může chystat AMD?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD radí: při problémech s USB zatím využijte rady z Redditu AMD radí: při problémech s USB zatím využijte rady z Redditu
Právě na serveru Reddit se nedávno se zapojením zástupců firmy AMD začaly řešit problémy s rozhraním USB, se kterými se mohou potýkat někteří majitelé počítačů vybavených deskami s čipsety X570, B550.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře