Ubisoft ohlásil Far Cry 6: v srdci moderní revoluce

Ubisoft ohlásil Far Cry 6: v srdci moderní revoluce
, , aktualita
Ubisoft nám oficiálně představil nový Far Cry 6, který vyvíjí konkrétně studio Ubisoft Toronto a chystá si jej pro příští rok. Podíváme se do fiktivního místa Latinské Ameriky současnosti, kde probíhá "guerillová revoluce". 
K oblíbeným
reklama
Far Cry 6 máme očekávat na trhu 18. února 2021, čili již i ve verzích pro Xbox Series X a PlayStation 5, ale nebude to pouze next-gen hra, takže si ji zahrajeme i na starších konzolích, stejně jako na PC a UPLAY+. Těšit se můžeme i na herecké výkony Giancarla Esposita (Better Call Saul, The Boys, The Mandalorian), Anthonyho Gonzalese (Coco) a hudbu od Pedra Bromfana (Narcos). 
 
 
Hra se bude odvíjet v tropickém ráji Yara, který bychom sice mohli identifikovat jako oblast na Kubě, ale dozvídáme se i o jeho hlavním městě Esperanza, takže půjde o vymyšlené místo, respektive ostrov. Na něm vládne prezident Antón Castillo (Espozito), který přísahal, že navrátí své zemi její bývalou slávu a k tomu vychovává svého syna Diega (Gonzales), což je vize, kterou nesdílí místní guerilla.
 
 
Samotní hráči se pak mohou vžít do role postavy Dani Rojas, která může být muž i žena, a to pochopitelně v boji proti Castillovi. Jako bojovník guerilly se tak podíváme do džungle, na venkov i do hlavního města Yary a využívat budeme moci široký arzenál zbraní, různá vozidla či jiné prostředky a také zvířecí spolubojovníky.
 
 
K dispozici budou vedle základní hry i verze Gold, Ultimate a Collector's Editions. Gold nabídne celý Season Pass, Ultimate k tomu přihodí i jistý Ultimate Pack (Jungle Expedition, Croc Hunter a Vice) a ke Collector's Editions získáme také model zbraně Tostador (72 cm dlouhý plamenomet rozložitelný na 7 částí) a další bonusy. Ubisoft také uvádí, že upgrade ze hry pro starší konzole na verzi pro nové bude zdarma. 

Zdroj: TZ Ubisoft via techPowerUp


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel Core i9-10910: co nabídne speciál pro Apple? Intel Core i9-10910: co nabídne speciál pro Apple?
Intel si dle nejnovějších informací chystá ještě další desetijádrový procesor z generace Comet Lake-S, a to model Core i9-10910. Ten by tak měl být rychlejší než 10900, ovšem pak je tu ještě hi-end v podobě 10900K. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Toshiba končí s počítači Dynabook, i zbytek divize prodala Sharpu Toshiba končí s počítači Dynabook, i zbytek divize prodala Sharpu
Společnost Toshiba se úplně zbavuje divize počítačů Dynabook. Výrazně většinový podíl tu už nějakou dobu měl Sharp a nyní mu prodala i zbývající pětinu. Toshiba tak končí s produkty, které ji pomohly proslavit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office
Bezpečnostní výzkumník Patrick Wardle, který kdysi pracoval v NSA, objevil chybu v operačním systému macOS i kancelářském balíku Microsoft Office. Spolu dokázaly nabídnout hackerům cestu do systému.
8.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD
Intel připravuje mnoho nových generací procesorů a jednou z novinek bude Alder Lake. Nyní se objevil další únik, který opětovně potvrdil, že by tyto procesory měly podporovat paměti DDR5 a mít je tak dříve než AMD.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala18 komentářů
Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700 Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700
V listopadu minulého roku se Intel nechal slyšet, že bude spolupracovat s firmou MediaTek na vývoji 5G modemů. Nyní se objevil první plod společné práce, nový 5G modem MediaTek T700 pro laptopy s procesory Intel.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala