Ubisoft rozdává hry, jako první si zdarma stáhněte Rayman Legends

Ubisoft rozdává hry, jako první si zdarma stáhněte Rayman Legends
, , aktualita
Ubisoft se svým fanouškům rozhodl zpříjemnit nucený pobyt doma a po celý duben bude uvolňovat některé ze svých her zdarma ke stažení. Jako první je na řadě povedená plošinovka ze série Ryaman, v budoucnu bude následovat třeba jeden z dílů Assassin’s Creed.
K oblíbeným
reklama
Pokud začínáte mít pocit, že jste během posledních týdnů dohráli snad všechny zakoupené hry, máme pro vás dobrou zprávu. Během dubna budete mít možnost si zdarma doplnit svou knihovnu o několik titulů z dílny vývojářského studia Ubisoft. Společnost totiž reaguje na pandemii onemocnění COVID-19, kvůli kterému musí velká část světa nuceně trávit většinu svého času doma. Na webové stránce free.ubisoft.com postupně najdeme řadu titulů, které budou dočasně ke stažení zcela zdarma. Pochopitelně nepůjde o nejnovější trháky, ale zatím první publikovaná hra naznačuje, že nás Ubisoft nechce zásobovat ani žádnými braky.
 
 
Až do pátku 3. dubna bude možné volně stáhnout skákačku Rayman Legends z roku 2013, která se v době svého vydání dočkala velmi pozitivního přijetí od novinářů i fanoušků. Více než osmdesát úrovní jistě zabaví milovníky tohoto žánru minimálně na dlouhé hodiny. Rayman Legends v oficiálním obchodě Ubisoftu běžně stojí 20 eur, tedy bezmála 550 Kč, i když v nabídce některých českých obchodů nalezneme tuto hru za méně než polovinu. Titul si můžete bezplatně stáhnout prostřednictvím softwaru Uplay. Potěší, že se jedná o doživotní licenci, takže hru si můžete bez obav zahrát i po skončení této akce.
 
Zdá se, že Ubisoft nám bude hry zdarma servírovat postupně, takže po Raymanovi můžeme očekávat další tituly, mimo jiné z populárních sérií jako Assassin’s Creed nebo Just Dance. Na výše uvedené stránce najdeme také odkazy na hry Might & Magic: Chess Royale nebo Rabbids Coding, ale ty jsou zdarma k dispozici dlouhodobě. Potom web uvádí některé trial a demo verze her včetně Ghost Recon Breakpoint, The Crew 2 (obě časově omezený přístup k plné hře), Ghost Recon Wildlands (5 hodin na vyzkoušení plné verze), The Division (plný přístup po 6 hodin nebo dosažení 8. úrovně) a Trials Rising (časově neomezený přístup k části obsahu). Na rozdíl od Raymana je většina těchto titulů dostupná i pro jiné platformy než Windows, a to především Xbox One, PlayStation 4 nebo Nintendo Switch.
 
Ubisoft své fanoušky zároveň ujistil, že i přes složitou situaci pokračují zaměstnanci v práci na nových hrách, novém obsahu do stávajících her i zákaznické podpoře. Společnost také v rámci projektu Twitch Stream Aid darovala 150 tisíc dolarů Světové zdravotnické organizaci (WHO) na boj proti onemocnění COVID-19. Připomeňme, že další hry zdarma uvolnila platforma GOG, a to 27 starších titulů, které potěší nejen herní veterány.
 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Austrálie opravuje ponorky pomocí kovového 3D tisku "cold spray" Austrálie opravuje ponorky pomocí kovového 3D tisku "cold spray"
Moderní technologie přináší kdysi nevídané možnosti. Jedním z výdobytků moderní doby je 3D tisk a obecně aditivní výroba. V Austrálii takto úspěšně zkouší technologii cold spray pro jednodušší opravy ponorek mimo doky.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
HP odhalilo svůj nejzakřivenější monitor a levné herní myši Omen HP odhalilo svůj nejzakřivenější monitor a levné herní myši Omen
HP představilo monitor X24c, který je svou úhlopříčkou sice malý, ale poloměrem zakřivení překonává všechny dosavadní monitory od HP. A potěší také cenou. Mezi další herní novinky od HP patří myši z řady Vector.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Ve Facebooku se bouří proti Zuckerbergovi, nechce totiž cenzurovat Trumpa Ve Facebooku se bouří proti Zuckerbergovi, nechce totiž cenzurovat Trumpa
Zaměstnancům Facebooku se nelíbí postoj jejich šéfa, Marka Zuckerberga. Ten totiž na rozdíl od Twitteru nehodlá nijak blokovat příspěvky amerického prezidenta Donald Trumpa, které hodnotí jako zavádějící nebo agresivní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Epic Games Store se chystá i na Android a iOS Epic Games Store se chystá i na Android a iOS
Šéf společnosti Epic Games byl opět jednou zpovídán, a to tentokrát serverem Gamespot. Řeč přišla na plány ohledně podpory dalších OS a také na to, jak může nabízení her zdarma pomoci k jejich lepším prodejům na jiných platformách. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23 České DVB-T2 poprvé ve 4K. Začalo pilotní vysílání NASA UHD v multiplexu 23
V rámci vysílání DVB-T2 lze od dnešního dne naladit první kanál v rozlišení 4K Ultra HD. Jedná se o kanál zaměřený na vesmír a kosmonautiku, který provozuje americká NASA. České Radiokomunikace jej zařadily do multiplexu 23.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik