Ubisoft vyjádřil svou podporu platformě GeForce NOW

Ubisoft vyjádřil svou podporu platformě GeForce NOW
, , aktualita
Společnost Ubisoft jako jediný velký vydavatel i nadále podporuje službu GeForce NOW od firmy NVIDIA, která nedávno přišla o mnohé populární tituly. A nyní se dozvídáme, že Ubisoft bude NVIDII podporovat dál. 
K oblíbeným
reklama
NVIDIA doporučuje využívat tento seznam her, který ukazuje konkrétní tituly podporované v rámci GeForce NOW. Těch je aktuálně přes 500 a dle ujištění NVIDIE by měly přibývat, ovšem od EA, Activison/Blizzard či jiných velkých studií to asi nebudou žádné. 
 
 
NVIDIA tak nyní potřebuje veškerou podporu, aby její GeForce NOW v očích uživatelů neskončila jako služba, kde budou především hry od nezávislých vývojářů, různé indie tituly, produkce menších nakladatelů a jen sem tam nějaký AAA hit. Na pomoc přichází Ubisoft, který vypustil do světa ujištění, že GeForce NOW bude mít od něj i nadále podporu a zákazníci v jeho nabídce najdou kompletní herní portfolio z Ubisoft Store. 
 
Svou herní streamovací službu přitom NVIDIA nabízí už od roku 2015, ale teprve od letošního února v ostrém provozu a jakmile ten přišel, nastal exodus herních vydavatelů, který naznačuje, že ti vidí GeForce NOW jako konkurenci. Do té doby šlo ale v jejich očích nejspíše o testovací platformu, na níž si mohli sami zkoušet smysl a využitelnost streamingu. 
 
Ubisoft tak možná takové ambice nemá a evidentně vidí GeForce NOW spíše jako další příležitost, jak udat své hry i těm, kteří na ně nemají dostatečně výkonnou sestavu (nebo herní konzoli). Ostatně dle vyjádření firmy je GeForce NOW "nejmodernější služba, která stávajícím i novým PC hráčům dává k dispozici kvalitní zážitek a větší svobodu v tom, jak a kde chtějí hrát své oblíbené hry".
 
Uvidíme, kam se GeForce NOW bude ubírat a zda bude už do budoucna podporu herních firem získávat, nebo spíše jako doposud ztrácet.
 
Zdroj: Kotaku


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková