www.svethardware.cz
>
>

Uhodni a vyhraj: chladič procesoru (30.9.)

Uhodni a vyhraj: chladič procesoru (30.9.)
, , soutěž
Máte přehled v počítačovém hardwaru? Rádi stavíte počítače? Prošlo Vám rukama již mnoho komponent? V tom případě si nenechte uniknout dnešní hádanku. Pokud jako první napíšete do diskuze, jaký chladič procesoru je na fotografii, získáte jej.
K oblíbeným
reklama
 
Ten, kdo jako první napíše do diskuze u tohoto článku, jaký produkt (název výrobce a modelové označení) je na fotografii níže, jej získá – bude mu odeslán pomocí DPD na jím udanou adresu v rámci ČR (do zahraničí včetně Slovenska nikoli). Pokud by jej správně uhodl někdo, kdo by následně uvedl, že o něj nemá zájem, připadl by nárok na jeho získání dalšímu uživateli v pořadí se správnou odpovědí.
 
V hádance mohou být záměrně detaily znázorňující velmi malou část produktu, a tak se může stát, že se bude daná část shodovat i s jinými produkty. To ale pro vyhodnocení nebude bráno v potaz. Jako správná odpověď bude uznána pouze identifikace námi vyfoceného produktu.
 
Podmínky pro získání jsou následující (pokud by nebyly splněny, připadl by nárok na získání chladiče z této hádanky dalšímu uživateli v pořadí se správnou odpovědí):
  • dotyčným musí být někdo jiný než ten, kdo jako první uhodl identitu chladičů v předchozích 3 hádankách
  • uživatelský profil dotyčného musí být starší než 7 kalendářních dní
Pozor na to, že v diskuzi zůstaly staré komentáře, které se týkaly předchozích hádanek, což je zřejmé podle jejich data vytvoření. Každý uživatel může do diskuze uvést pouze 1 tip, o jaký produkt se jedná. Pokud jich někdo k aktuální hádance uvede více, bude z ní vyloučen (pouze by tak napovídal ostatním).
 
 
Pokud do konce zítřejšího dne (1.10.2018 23:59) identitu chladiče nikdo neuhodne, bude v tomto článku zveřejněna nápověda (větší výřez nebo detail jiné části), jež by měla hádání usnadnit. Stejně jako v našich jiných soutěžích i zde je zakázaná účast pomocí duplicitních profilů. Pokud to někdo poruší, ztratí možnost vyhrát nejen v této hádance, ale i v těch dalších.

 
Zobrazit dřívější hádanku z 27.9.2018
Výhercem hádanky se stal "neutrinograf". Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.
 
 

Cooler Master V10


 

Zobrazit dřívější hádanku z 19.2.2018
Výhercem hádanky se stal "pilarius". Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.
 
 

Corsair Hydro Series H70

 
 
 
Zobrazit dřívější hádanku z 15.2.2018
Výhercem hádanky se stal "daemon64". Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.
 
 

Cooler Master Hyper Z600

 
 
 
Zobrazit dřívějšíí hádanku z 15.7.2016
Výhercem hádanky se stal "hypnotoad". Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.
 
 

Corsair Air Series A70 Dual-Fan

 
 
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář