Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Uhodni a vyhraj: chladič procesoru (30.9.)

30.9.2018, Karel Polívka, soutěž
Uhodni a vyhraj: chladič procesoru (30.9.)
Máte přehled v počítačovém hardwaru? Rádi stavíte počítače? Prošlo Vám rukama již mnoho komponent? V tom případě si nenechte uniknout dnešní hádanku. Pokud jako první napíšete do diskuze, jaký chladič procesoru je na fotografii, získáte jej.
 
Ten, kdo jako první napíše do diskuze u tohoto článku, jaký produkt (název výrobce a modelové označení) je na fotografii níže, jej získá – bude mu odeslán pomocí DPD na jím udanou adresu v rámci ČR (do zahraničí včetně Slovenska nikoli). Pokud by jej správně uhodl někdo, kdo by následně uvedl, že o něj nemá zájem, připadl by nárok na jeho získání dalšímu uživateli v pořadí se správnou odpovědí.
 
V hádance mohou být záměrně detaily znázorňující velmi malou část produktu, a tak se může stát, že se bude daná část shodovat i s jinými produkty. To ale pro vyhodnocení nebude bráno v potaz. Jako správná odpověď bude uznána pouze identifikace námi vyfoceného produktu.
 
Podmínky pro získání jsou následující (pokud by nebyly splněny, připadl by nárok na získání chladiče z této hádanky dalšímu uživateli v pořadí se správnou odpovědí):
  • dotyčným musí být někdo jiný než ten, kdo jako první uhodl identitu chladičů v předchozích 3 hádankách
  • uživatelský profil dotyčného musí být starší než 7 kalendářních dní
Pozor na to, že v diskuzi zůstaly staré komentáře, které se týkaly předchozích hádanek, což je zřejmé podle jejich data vytvoření. Každý uživatel může do diskuze uvést pouze 1 tip, o jaký produkt se jedná. Pokud jich někdo k aktuální hádance uvede více, bude z ní vyloučen (pouze by tak napovídal ostatním).
 
 
Pokud do konce zítřejšího dne (1.10.2018 23:59) identitu chladiče nikdo neuhodne, bude v tomto článku zveřejněna nápověda (větší výřez nebo detail jiné části), jež by měla hádání usnadnit. Stejně jako v našich jiných soutěžích i zde je zakázaná účast pomocí duplicitních profilů. Pokud to někdo poruší, ztratí možnost vyhrát nejen v této hádance, ale i v těch dalších.

 
Zobrazit dřívější hádanku z 27.9.2018
Výhercem hádanky se stal "neutrinograf". Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.
 
 

Cooler Master V10


 

Zobrazit dřívější hádanku z 19.2.2018
Výhercem hádanky se stal "pilarius". Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.
 
 

Corsair Hydro Series H70

 
 
 
Zobrazit dřívější hádanku z 15.2.2018
Výhercem hádanky se stal "daemon64". Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.
 
 

Cooler Master Hyper Z600

 
 
 
Zobrazit dřívějšíí hádanku z 15.7.2016
Výhercem hádanky se stal "hypnotoad". Gratulujeme a všem ostatním děkujeme za účast.
 
 

Corsair Air Series A70 Dual-Fan