www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Ukázala se už nová Asus GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX?

Ukázala se už nová Asus GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX?
, , aktualita
Pokud by nově zveřejněná fotografie byla pravá, pak bychom mohli mít k nové generaci herních karet firmy NVIDIA blíž, než jsme si mysleli. Máme tu totiž údajnou kartu ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX. 
K oblíbeným
reklama
ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX by tak mohla vypadat tak, jak ukazuje následující snímek zveřejněný serverem VideoCardz. Titulek nad zobrazenou kartou pak zní: "ROG STRIX nové generace". 
 
 
Obrázek by mohl pocházet z jistého interního setkání firmy Asus, kde se probíraly nové designy karet pro čipy NVIDIA generace Ampere. A jak je vidět ze srovnání s následujícím snímkem, výše zobrazená karta, respektive její chladič, vypadá výrazně odlišně oproti modelu ROG STRIX s GPU RTX 2080 Ti. A to ne pouze s ohledem na kryt chladiče, ale i na provedení jeho samotného. 
 
 
Pochopitelně není zaručeno, že daná karta bude takto vypadat a že vůbec NVIDIA vypustí na trh model RTX 3080 Ti. Zvláště označení karet ještě může měnit na poslední chvíli, zvláště pokud jde o design nereferenčních verzí, neboť lze očekávat, že NVIDIA si i v této generaci zkusí slíznout smetanu přednostním vypuštěním svých verzí Founders Edition. Na druhou stranu tu máme zatím nejlepší ukazatel toho, že RTX 3090 nepřijde a NVIDIA bude pokračovat s nástupcem modelu RTX 2080 Ti a tím pádem i RTX TITAN. Uvidíme. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA odstartovala "ultimátní odpočet", k čemu povede? NVIDIA odstartovala "ultimátní odpočet", k čemu povede?
Zrovna dnes jsem v aktualitě o chystaných GeForce zmínil, že NVIDIA jistě začne na sociálních sítích s marketingovým vábením a budováním pozornosti ještě před tím, než představí nové GeForce. A právě to přichází. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
SLS pro Artemis I je v polovině testů Green Run, čekají ještě čtyři SLS pro Artemis I je v polovině testů Green Run, čekají ještě čtyři
Hlavní stupeň rakety Space Launch System (SLS) chystaný pro misi Artemis I právě prochází testy souhrnně zvanými Green Run. Tato osmidílná série je už z poloviny splněna, takže zbývají ještě čtyři testy, jaké? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Apple žaluje Prepear, prý má podobné logo Apple žaluje Prepear, prý má podobné logo
Společnost Apple je každou chvíli někým žalována, ale nejinak je tomu i naopak. Nyní je v soudním sporu s aplikací Prepear, která má v logu zjednodušenou hrušku. Apple si stěžuje, že je toto logo příliš podobné tomu jeho.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Microsoft chystá i novou Xbox (Series) S, jaká bude? Microsoft chystá i novou Xbox (Series) S, jaká bude?
Dosud jsme měli jen nejasnou představu o tom, že by vedle výkonné Anacondy měla v rámci 
Xbox Series X dorazit také výrazně slabší verze známá jako Lockhart. Ostatně to podporovalo i ono slovo Series a nyní je tu nejlepší důkaz o této verzi. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
GamersNexus: NVIDIA GeForce RTX 30 budou představeny 9. září GamersNexus: NVIDIA GeForce RTX 30 budou představeny 9. září
Dříve se mluvilo o tom, že NVIDIA chce své nové GeForce představit až po polovině příštího měsíce, čili 17. září. Server GamersNexus ale míní, že to bude už dříve, a to 9. září. Tak či tak se vypuštění už velice blíží. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář