www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Ukázala se už nová Asus GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX?

Ukázala se už nová Asus GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX?
, , aktualita
Pokud by nově zveřejněná fotografie byla pravá, pak bychom mohli mít k nové generaci herních karet firmy NVIDIA blíž, než jsme si mysleli. Máme tu totiž údajnou kartu ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX. 
K oblíbeným
reklama
ASUS GeForce RTX 3080 Ti ROG STRIX by tak mohla vypadat tak, jak ukazuje následující snímek zveřejněný serverem VideoCardz. Titulek nad zobrazenou kartou pak zní: "ROG STRIX nové generace". 
 
 
Obrázek by mohl pocházet z jistého interního setkání firmy Asus, kde se probíraly nové designy karet pro čipy NVIDIA generace Ampere. A jak je vidět ze srovnání s následujícím snímkem, výše zobrazená karta, respektive její chladič, vypadá výrazně odlišně oproti modelu ROG STRIX s GPU RTX 2080 Ti. A to ne pouze s ohledem na kryt chladiče, ale i na provedení jeho samotného. 
 
 
Pochopitelně není zaručeno, že daná karta bude takto vypadat a že vůbec NVIDIA vypustí na trh model RTX 3080 Ti. Zvláště označení karet ještě může měnit na poslední chvíli, zvláště pokud jde o design nereferenčních verzí, neboť lze očekávat, že NVIDIA si i v této generaci zkusí slíznout smetanu přednostním vypuštěním svých verzí Founders Edition. Na druhou stranu tu máme zatím nejlepší ukazatel toho, že RTX 3090 nepřijde a NVIDIA bude pokračovat s nástupcem modelu RTX 2080 Ti a tím pádem i RTX TITAN. Uvidíme. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Toshiba končí s počítači Dynabook, i zbytek divize prodala Sharpu Toshiba končí s počítači Dynabook, i zbytek divize prodala Sharpu
Společnost Toshiba se úplně zbavuje divize počítačů Dynabook. Výrazně většinový podíl tu už nějakou dobu měl Sharp a nyní mu prodala i zbývající pětinu. Toshiba tak končí s produkty, které ji pomohly proslavit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office Apple Mac šlo hacknout přes zazipovaný dokument z Microsoft Office
Bezpečnostní výzkumník Patrick Wardle, který kdysi pracoval v NSA, objevil chybu v operačním systému macOS i kancelářském balíku Microsoft Office. Spolu dokázaly nabídnout hackerům cestu do systému.
8.8.2020, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD Další únik potvrzuje DDR5 pro Intel Alder Lake, mohl by tak předběhnout AMD
Intel připravuje mnoho nových generací procesorů a jednou z novinek bude Alder Lake. Nyní se objevil další únik, který opětovně potvrdil, že by tyto procesory měly podporovat paměti DDR5 a mít je tak dříve než AMD.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700 Intel zpět ve světě 5G díky společnému modemu MediaTek T700
V listopadu minulého roku se Intel nechal slyšet, že bude spolupracovat s firmou MediaTek na vývoji 5G modemů. Nyní se objevil první plod společné práce, nový 5G modem MediaTek T700 pro laptopy s procesory Intel.
7.8.2020, aktualita, Milan Šurkala
Robot Pepper skenuje obličeje a žádá lidi o nasazení roušky Robot Pepper skenuje obličeje a žádá lidi o nasazení roušky
Roboti pomáhají v době poznamenané pandemií onemocnění covid-19 různými způsoby. Humanoidní robot Pepper například dostal aktualizaci, aby byl schopen rozpoznávat lidské tváře s rouškou a bez roušky.
7.8.2020, aktualita, Kateřina Hoferková4 komentáře