reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Ultrabook HP Envy 14 Spectre k dispozici pro předobjednávku

9.2.2012, Štepán Veselý, aktualita
Ultrabook HP Envy 14 Spectre k dispozici pro předobjednávku
Původně byl oznámen na veletrhu CES 2012 a nyní je možné jej předobjednat, nicméně prozatím jen v USA prostřednictvím internetového obchodu HP. K dispozici je zde za přibližně 1100 EUR. Podle výrobce se jedná o „premium Ultrabook“ vybavený...
Původně byl oznámen na veletrhu CES 2012 a nyní je možné jej předobjednat, nicméně prozatím jen v USA prostřednictvím internetového obchodu HP. K dispozici je zde za přibližně 1100 EUR. Podle výrobce se jedná o „premium Ultrabook“ vybavený sklem odolným proti poškrábání, které zakrývá jeho víko, displej, touchpad a prostor pro položení dlaně.

Navíc je zde za účelem větší odolnosti použito šasi z hliníku. Přítomna je i 14" obrazovka Radiance Display a to především díky tenkému rámečku. Velikostně je totiž tento ultrabook spíše 13,3". Tento použitý displej taktéž umožnil vyšší rozlišení a totiž 1600 x 900 pixelů.
Tento notebook dále disponuje procesorem Intel Core i5 2467M, 4 GB RAM a čipem NFC. Za příplatek je možné dokoupit si 256GB SSD a další 4 GB RAM. Baterie by měla být schopna pohánět tento přenosný počítač až 9 hodin. Nakonec se zde nachází gigabitový Ethernet, USB 3.0, dva reproduktory Beats Audio, port HDMI a mini DisplayPort.

Společnost HP prozatím neoznámila datum zahájení skutečného prodeje. Do měsíce by se měl ultrabook HP Envy 14 Spectre objevit i v několika dalších zemích. V Evropě se to týká Německa, Švýcarska a Velké Británie.

Zdroj: Softpedia.com
reklama