Ultrabook Toshiba Portégé Z830 přichází do Evropy

Ultrabook Toshiba Portégé Z830 přichází do Evropy
, , aktualita
Toshiba v Evropě uvedla očekávaný notebook Toshiba Portégé Z830, který se už objevil i v několika evropských internetových obchodech a to za cenu začínající asi na €950. Tento ultrabook je přesně označen jako Z830-10E a disponuje především...
K oblíbeným
reklama
Toshiba v Evropě uvedla očekávaný notebook Toshiba Portégé Z830, který se už objevil i v několika evropských internetových obchodech a to za cenu začínající asi na €950. Tento ultrabook je přesně označen jako Z830-10E a disponuje především dvoujádrovým procesorem Core i5 2467M se základním taktem 1,6 GHz a maximálním 2,3 GHz při použití technologie Turbo.
Dále jsou zde 4 GB RAM (maximálně 6 GB), 128GB SSD, integrovaný grafický čip v procesoru Intel HD 3000 a 13,3palcový displej s nativním rozlišením 1366 x 768 pixelů. Připojit je jej možné k externím zobrazovacím zařízením pomocí výstupů HDMI, VGA a mini DisplayPort.
Tento notebook je vybaven i čipem Wi-Fi, Bluetoothem, gigabitovým Ethernetem, 1,3Mpx webkamerou, jedním portem USB 3.0 a podsvícenou klávesnicí. Přítomna je technologie Intel Wireless Display pro bezdrátové zobrazování obsahu.

Vše je umístěno v 15,9 mm tlustém šasi vyrobeném ze slitiny hliníku a hořčíku. Použitá baterie je 8článková a podle společnosti Toshiba by měla být schopná pohánět tento počítač až 8 hodin.

Zdroj: Softpedia.com
reklama
Nejnovější články
Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy Diablo 2 Resurrected podporuje původní mody: lze odemknout všechny postavy
Alpha verze dlouho očekávané hry Diablo 2 Resurrected se už dostala mezi hráče. Poněvadž je postavena na enginu původní hry, fungují i stejné mody. Navzdory omezením ze strany Blizzardu tak lze hrát za všechny postavy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy Intelu unikla roadmap o Alder Lake-S, mohou přijít velice brzy
Známý leaker @9550pro nasdílel fotografii ukazující promítanou procesorovou roadmap Intelu z jisté prezentace, která se týká jednak procesorů Alder Lake-S, ale také platfomy Eagle Stream se serverovými Sapphire Rapids. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt CEO ASML: sankce proti Číně nebudou mít požadovaný efekt
Holandská společnost ASML je coby dosud jediný výrobce strojů pro extrémní ultrafialovou litografii (EUVL) v polovodičovém průmyslu nenahraditelná společnost, která je tak i ostře sledovaná. Co si přitom její šéf myslí o sankcích proti Číně?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy Aktualizace KB5001330 pro Windows 10 může způsobit nepříjemné problémy
Tento týden vydaný update KB5001330 nejen opravuje chyby, ale také může přinést některé nové. Část uživatelů si stěžuje na snížení herního výkonu, chybové hlášky při instalaci nebo dokonce modrou obrazovku smrti.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste Prodej výbavy továren pro výrobu čipů prudce roste
Nedávno jsme se dozvěděli, že čínské firmy skupují vybavení pro továrny na výrobu počítačových čipů, ovšem to šlo spíše o starší stroje z druhé ruky. Nyní jde o celkové tržby z prodeje výbavy, které trhají rekordy.
Včera, aktualita, Jan Vítek