reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Uniklý slide ukázal tři procesory Sandy Bridge-E

, , aktualita
Uniklý slide ukázal tři procesory Sandy Bridge-E
Společnosti Intel unikl na Internet jeden prezentační slide, který ukazuje popis třech chystaných procesorů Sandy Bridge-E, které mají být pokračovateli dnešních Core i7 pro sockety LGA 1366. Určeny jsou pro sockety LGA 2011 a přijít mají...
Uniklý slide ukázal tři procesory Sandy Bridge-E
Společnosti Intel unikl na Internet jeden prezentační slide, který ukazuje popis třech chystaných procesorů Sandy Bridge-E, které mají být pokračovateli dnešních Core i7 pro sockety LGA 1366. Určeny jsou pro sockety LGA 2011 a přijít mají ke konci letošního roku.Podle tohoto slidu Intel zezačátku nabídne tři procesory pro LGA 2011, z nichž dva spadnou do segmentu Premium Performance a jeden do Extreme. Nejslabším z nich bude čtyřjádrový model na frekvenci 3,6 GHz s 10 MB paměti Smart Cache (L3 cache). Jeho očekávaná cena má být 317 USD.

Dalším v pořadí je 6jádrový model na 3,2 GHz s 12 MB Smart Cache, k čemuž za předpokládaných 600 USD dostaneme také otevřený násobič pro snadnější přetaktování. A za obvyklých hi-endových 999 USD bude k dispozici rovněž šestijádrový procesor, jehož frekvence bude 3,3 GHz, paměť cache se zastaví na kapacitě 15 MB a násobič bude rovněž odemčen. To se nezdá jako důvod pro utracení 400 USD navrch, ale otázkou je podpora dalších technologií a konfigurace Turbo Boost. Všechny zmíněné procesory jsou určeny pro základní desky s čipovou sadou Intel X79 Express.

Zdroj: TCM
reklama
reklama
reklama