4.3.2019, Milan Šurkala, aktualita

Americké námořnictvo chce využít moderní technologie ke svému prospěchu a chystá autonomní drony i jakési “mateřské” ponorky, které budou sbírat data a řídit další akce nejen pod mořskou hladinou, ale i ty na hladině.

reklama
Sexbotky? | od: komplikatornemamozek (157)  5.3.201915:19
A kdy už budou konečně ty sexbotky. Pro ty, co žijí single, a nehrnou se do vztahu, bambus si při tom občas vyleštit musí, by to bylo super. A taková sexbotka by byla i mnohem ­"ekonomičtější­", jenom by občas stačilo vyměnit silikon do buchtičky a už by se stříkalo o sto šest. Jděte do prdele s ponorkami a drony, nestačí, že jste v těch krámech během studené války až do dnes utopily biliony dolarů ­(ano mluvím o bilionech a nikoliv amerických miliardách­). Táhněte s tím do hajzlu, vaše budoucnost mi začíná připomínat absurditstán z Demolition Mana.
https:­/­/www.youtube.com­/watch?v=WWcGPqp2TRk
Přetočte na 2:00.
A chci sexbotky a ne tuto pičovinu.
https:­/­/www.youtube.com­/watch?v=67DN3uvwXkE
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Re: Sexbotky? | od: komplikatornemamozek (157)  5.3.201915:34
...dodnes
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
super | od: DarkRichelieu (393)  5.3.20199:17
Takže 3 světová bude už bez lidí, jaderné zbraně se odpálí, lidi a vše ostatní umře buď hned, nebo následkem radiace, zimy a hladu. Zbudou jenom autonomní stroje odolné vůči EMP, kterým někdo zapomene říct, že válka je de facto prohraná na obou stranách a budou tu dokud jim nedojde ­"šťáva­" nebo se nerozpadnou stářím. Sranda bude, až budou mít sofistikovanou UI, které vyhodnotí přepnutí do servisního módu svým operátorem jako pokus o převzetí kontroly a tedy nepřátelský čin vůči stroji. Tehdy se skynet poprvé uvědomí svou existenci :­). Co si budeme nalhávat, zatím veškeré pokusy napodobit UI vedly ve výsledku k tomu, že lidstvo považoval za jednu z hrozeb :)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: super | od: wrah666 (1702)  5.3.20199:51
A kdo ví, jestli ty jaderné zbraně vůbec ještě ovládá člověk. Ai je cpána úplně všude a přitom se dost mlčí o její spolehlivosti. Která zdaleka není 100%. Viz autopilot, který si splete ženskou s kusem letícího odpadu, viz ­"asistent­" který objednává věci z eshopů když o nich mluvila reklama v TV, viz MS chatbot prohlašující, že konečné řešení bylo správné řešení.. Nebo třeba měli v USA soudní ai. Vypnuli jí, protože pro změnu politicky nekorektně odsuzovala jedince s jistou recidivou na plnou palbu. ­(Ano, nebyli bílí, ale to není rasismus, to je prostě fakt, že pokud je z opblasti, kde je 100% recidiva a sám 5x ­"seděl­", tak se nepolepší)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Re: super | od: Andir (370)  5.3.201913:16
zrovna porovnávat domácí pomocníky a ovládání jaderných zbraní je docela dost mimo ;­) ale jinak dobrý pro pobavení ;)
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.