Úspěšný Call of Duty: Warzone zavede režim Solos pro vlky samotáře

Úspěšný Call of Duty: Warzone zavede režim Solos pro vlky samotáře
, , aktualita
Call of Duty: Warzone přišel na trh jako další variace na téma Battle royale, ovšem i vzhledem k tomu, že jde o volně distribuovaný titul, byly zakrátko nalákány miliony hráčů. Ne každému ale vyhovoval styl hry.
K oblíbeným
reklama
Call of Duty: Warzone začal jako hra, kde proti sobě v jedné instanci bojuje až 150 lidí, kteří jsou ovšem rozděleni do 50 týmů. Čili každý se na začátku kola ocitne ve společnosti dvou dalších spolubojovníků, což je ostatně nutné k tomu, aby bylo možné ovládat různé stroje a ještě z nich střílet. Řada hráčů by se ale raději spoléhala sama na sebe a ne na dva další, což si v Activision a Infinity Ward jistě uvědomovali, jinak by nově nepředstavili režim s výmluvným označením Solos. 
 
 
Nový režim Solos je tak určen pro osamocené bojovníky, kteří se budou pohybovat na stejné mapě jako doposud, čili Verdansk inspirované ukrajinským Doněckem. Čili právě režim Solos odpovídá tomu, co Battle Royale vždy znamenal, tedy každý sám za sebe a proti všem. 
 
To ale pochopitelně představuje také jistá omezení a logicky i to, že nebude možné, aby nás člen našeho týmu oživil a také nebude možné ve více lidech osadit velký stroj a vydat se na lov. Respektive možné to samozřejmě bude, ale těžko k tomu opravdu dojde. Stále tu ale budou gulagy, příslušné výzvy a také k zakoupení budou Self-Revive Kits. 
 
Solos také bude o změně herní strategie a Activision k tomu má svá doporučení v několika bodech. Jednak náš největší přítel nebude spolubojovník, ale Intel. Tím se pochopitelně nemíní onen výrobce procesorů, nýbrž celkový přehled a informace o bojišti, což zajistí třeba průzkumný dron, kompas s mapou a jiné nástroje. Dále máme opravdu zvážit využití kontraktů (a to zvláště Recon Contracts), za jejichž splnění dostaneme peníze pro pořízení výbavy. V případě bojů s nepřítelem je namístě opatrnost a ujištění se, že opravdu padl, než se zase začneme přesouvat jinam. 
 
Uvidíme, zda zájem o tuto hru vydrží a vývojáři budou i nadále bdělí v reakcích na požadavky a bolístky hráčů. Těch ostatně získali během prvních 24 hodin na 6 milionů a během tří dnů už jejich počet přesáhl 15 milionů, takže tu je slušná základna. 
 
Zdroj: Activision


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře