Úspěšný Call of Duty: Warzone zavede režim Solos pro vlky samotáře

Úspěšný Call of Duty: Warzone zavede režim Solos pro vlky samotáře
, , aktualita
Call of Duty: Warzone přišel na trh jako další variace na téma Battle royale, ovšem i vzhledem k tomu, že jde o volně distribuovaný titul, byly zakrátko nalákány miliony hráčů. Ne každému ale vyhovoval styl hry.
K oblíbeným
reklama
Call of Duty: Warzone začal jako hra, kde proti sobě v jedné instanci bojuje až 150 lidí, kteří jsou ovšem rozděleni do 50 týmů. Čili každý se na začátku kola ocitne ve společnosti dvou dalších spolubojovníků, což je ostatně nutné k tomu, aby bylo možné ovládat různé stroje a ještě z nich střílet. Řada hráčů by se ale raději spoléhala sama na sebe a ne na dva další, což si v Activision a Infinity Ward jistě uvědomovali, jinak by nově nepředstavili režim s výmluvným označením Solos. 
 
 
Nový režim Solos je tak určen pro osamocené bojovníky, kteří se budou pohybovat na stejné mapě jako doposud, čili Verdansk inspirované ukrajinským Doněckem. Čili právě režim Solos odpovídá tomu, co Battle Royale vždy znamenal, tedy každý sám za sebe a proti všem. 
 
To ale pochopitelně představuje také jistá omezení a logicky i to, že nebude možné, aby nás člen našeho týmu oživil a také nebude možné ve více lidech osadit velký stroj a vydat se na lov. Respektive možné to samozřejmě bude, ale těžko k tomu opravdu dojde. Stále tu ale budou gulagy, příslušné výzvy a také k zakoupení budou Self-Revive Kits. 
 
Solos také bude o změně herní strategie a Activision k tomu má svá doporučení v několika bodech. Jednak náš největší přítel nebude spolubojovník, ale Intel. Tím se pochopitelně nemíní onen výrobce procesorů, nýbrž celkový přehled a informace o bojišti, což zajistí třeba průzkumný dron, kompas s mapou a jiné nástroje. Dále máme opravdu zvážit využití kontraktů (a to zvláště Recon Contracts), za jejichž splnění dostaneme peníze pro pořízení výbavy. V případě bojů s nepřítelem je namístě opatrnost a ujištění se, že opravdu padl, než se zase začneme přesouvat jinam. 
 
Uvidíme, zda zájem o tuto hru vydrží a vývojáři budou i nadále bdělí v reakcích na požadavky a bolístky hráčů. Těch ostatně získali během prvních 24 hodin na 6 milionů a během tří dnů už jejich počet přesáhl 15 milionů, takže tu je slušná základna. 
 
Zdroj: Activision


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto Cooler Master MM711: lehká herní myš jako řešeto
Dnes se podíváme na herní počítačovou myš Cooler Master MM711, která už na první pohled zaujme svým netradičním zpracováním. Má totiž velkou část svého pláště nahoře i dole děravou jak řešeto.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče Autonomní vozy Nuro R2 smí v Kalifornii na silnice bez záložního řidiče
Nuro je teprve druhou společností v Kalifornii, které bylo dovoleno jezdit s autonomními vozy bez záložního řidiče. Brzy tak budou dovážet nákupy z nejrůznějších obchodů v okolí až k zákazníkům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery Microsoft koupil doménu corp.com, chrání tím podniková zařízení před hackery
Po 26 letech mění doména corp.com svého majitele. Tím novým bude Microsoft a její koupí vyřeší jeden nepříjemný 20 let starý bezpečnostní problém. Ten trápil zejména mobilní zařízení přistupující k podnikovým sítím z Internetu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC Google Chrome 81 přichází opožděně, nabídne podporu Web NFC
Internetový prohlížeč Google Chrome měl vyjít už před několika týdny, kvůli koronavirové pandemii se ale objevuje až teď. Navíc nemá polovinu změn, které měl dostat. Přesto získáváme podporu Web NFC i další vylepšení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Klávesnice Whirlwind FX Element zrcadlí dění na obrazovce Klávesnice Whirlwind FX Element zrcadlí dění na obrazovce
Podsvícené klávesnice vyzbrojené RGB LED diodou pod každou klávesou obvykle nabízejí celou řadu efektů, které ovšem nemají žádný praktický účel. Nyní se jej snaží ale najít společnost Whirlwind FX. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář