www.svethardware.cz
>
>
>

Valve ohlásil výsledky prvních Steam Awards

Valve ohlásil výsledky prvních Steam Awards
, , aktualita
Na konci minulého roku společnost Valve ohlásila udílení cen Steam Awards, které jsme měli navrhnout my, uživatelé služby Steam. Nešlo přitom o obvyklé ceny jako nejlepší RPG/RTS/MMORPG, atd.
K oblíbeným
reklama
Namísto toho si ve Valve vymysleli originální ceny, které mají mnohdy s kvalitou dané hry pramálo společného. Je ale logické, že nominovány musely být spíše kvalitní, nebo alespoň široce známé tituly, neboť ne moc lidí bude znát "záporáka, který potřebuje obejmout" ze hry, kterou téměř nikdo nehraje. Následuje cena pro hru, o které jsme si mysleli, že je super, a to ještě před tím, než získala nějakou cenu. Třetí cenu dostane hra, která nejlépe odolává zubu času, čtvrtá je rezervována pro titul, který je tak chytlavý, že si neustále dáváme pět dalších minut, než zalehneme do postele.

Cena Whoooaaaa, dude! je určena pro hru s největším "jů" efektem a jak je vidět, stejně jako šestou cenu pro hru ve hře ji vyhrála pátá GTA. Pak tu máme největší emoční zásah a nakonec základní seznam obsahuje cenu za nejlepší využití hospodářského zvířete. Výsledky jsou následující a lze říci, že třeba Skyrim si své ocenění plně zaslouží.
 1. Villain Most In Need Of A Hug: Portal 2
 2. I Thought This Game Was Cool Before It Won An Award: Euro Truck Simulator 2
 3. Test of Time: The Elder Scrolls 5: Skyrim
 4. Just 5 More Minutes: Counter-Strike: Global Offensive
 5. Whoooaaaaaaa, dude!: Grand Theft Auto V
 6. Game Within A Game: Grand Theft Auto V
 7. I'm Not Crying, There's Something In My Eye: The Walking Dead
 8. Best Use Of A Farm Animal: Goat Simulator

Pak jsme se ještě dozvěděli o dalších chystaných cenách, které mají připravit samotní uživatelé Steamu, respektive očekávali jsme jednu cenu. Nakonec tu jsou další čtyři, a to Boom Boom (nepotřebuje výklad), Love/Hate Relationship (hra, kterou budeme nenávidět i milovat), Sit Back and Relax (pohodové hraní) a Better With Friends (nejlepší hraní s přáteli):
 • Boom Boom: DOOM
 • Love/Hate Relationship: Dark Souls 3
 • Sit Back and Relax: Euro Truck Simulator 2
 • Better With Friends: Left 4 Dead 2

Zdroj: Valve
reklama
Nejnovější články
Apple nedoporučuje zakrývat webkameru MacBooku. Kvůli poškození displeje Apple nedoporučuje zakrývat webkameru MacBooku. Kvůli poškození displeje
Na oficiálních stránkách podpory se objevilo doporučení, ve kterém Apple uživatelům radí nepoužívat kryty pro kameru na svých MacBoocích. Místo toho doporučuje spoléhat na diodu indikující aktivní kameru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Konec zpoceným dlaním. Herní myš Zephyr obsahuje ventilátor Konec zpoceným dlaním. Herní myš Zephyr obsahuje ventilátor
Méně známý výrobce si dal za cíl vyřešit věčný problém řady hráčů. Uvnitř počítačové myši Mindshunter Zephyr se totiž nachází malý ventilátor, který by měl ochlazovat povrch dlaně a zabraňovat pocení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Nejdražší hra světa: Super Mario Bros. vydražen za 114 tisíc dolarů Nejdražší hra světa: Super Mario Bros. vydražen za 114 tisíc dolarů
V internetové aukci padl nový rekord. Neznámý zákazník se rozhodl utratit v přepočtu několik milionů korun za hru Super Mario Bros. z roku 1985. Tím došlo k překonání loňského rekordu, který držel stejný titul.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem
Lenovo představilo nový přenosný monitor s dotykovým ovládáním, který si klade za cíl usnadni pracovní povinnosti mimo kancelář. K interakci lze využít také aktivní digitální pero. Připojení k počítači zajišťuje USB-C.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením
Poptávka po webkamerách se v posledních měsících výrazně zvýšila a společnost Creative při této příležitosti přináší nástupce pro populární model Live! Cam Sync HD. K dispozici je integrovaná krytka objektivu nebo možnost připojení k tripodu.
11.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář