Verbatim nabízí přenosné repro pro notebooky

Verbatim nabízí přenosné repro pro notebooky
, , aktualita
Společnost Verbatim si připravila nové přenosné repro, které bude prodávat pod označením Portable USB Audio Bar. Název je celkem výstižný, protože jde skutečně o jakousi tyč, kterou připojíme pomocí rozhraní USB a zaklesneme za hranu displeje....
K oblíbeným
reklama
Společnost Verbatim si připravila nové přenosné repro, které bude prodávat pod označením Portable USB Audio Bar. Název je celkem výstižný, protože jde skutečně o jakousi tyč, kterou připojíme pomocí rozhraní USB a zaklesneme za hranu displeje. To také ostatně není žádná novinka, neboť už delší dobu něco podobného nabízí třeba Logitech pod označením Laptop Speaker Z305.Portable USB Audio Bar od Verbatimu nabízí lesklé černé tělo s vyklápěcí packou, jeho rozměry jsou 200 x 34 x 34 mm a hmotnost pouze 108 gramů, celkový výkon 2 watty RMS a aktivní stav nám ohlásí červená LED. Připojovací kabel s rozhraním USB má délku 60 cm.

Zdroj: TZ Verbatim
reklama
Nejnovější články
V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2 V Indonésii postaví obří plovoucí solární elektrárnu o rozloze 16 km2
Singapurská společnost Sunseap Group chce v Indonésii na ostrově Batam postavit obrovskou solární elektrárnu, která bude plovoucí. Zemi by tak tento projekt měl pomoci v přechodu na obnovitelné zdroje energie.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Záhadná kometa konečně ukázala své koma Záhadná kometa konečně ukázala své koma
Nedávno zaujal astronomy záhadný objekt blížící se směrem do středu Sluneční soustavy, i když s úctyhodným odstupem, který byl později vyhodnocen jako velká kometa, a to možná taková, která tu ještě nikdy nebyla. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu
Společnost Arm ukázala procesor PlasticArm, který byl vyvinut v úzké spolupráci s PragmatIC, jež byla navázána už někdy před osmi lety. Máme tu tak fyzicky flexibilní 32bitové CPU Arm, které se může hodit pro celou řadu věcí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU
Společnost SiFive dala minulý rok vývojářům k dispozici desky HiFive Unmatchd RISC-V s procesorem či SoC U7. Právě na jedné z nich byl nyní zprovozněn Radeon RX 6700 XT pod systémem Linux. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky
Seagate právě pracuje na nových pevných discích s vysokou kapacitou 20 TB, které budou určeny pro běžné spotřebitele a ne servery, NAS a podobně. Kdy přijdou a jaké technologie nám vůbec nabídnou?
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů