www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Verbatim spouští novou herní značku SureFire. Přináší externí SSD i HDD

Verbatim spouští novou herní značku SureFire. Přináší externí SSD i HDD
, , aktualita
Na trhu se objevila nová herní značka SureFire, která plánuje jen do konce letošního roku představit na 20 produktů. Jako první se na trhu objeví pevný disk SureFire GX3 a SureFire GX3 Gaming SSD.
K oblíbeným
reklama
Společnost Verbatim se rozhodla využít aktuální koronovirové krize, která způsobila zvýšení prodejů herního vybavení. Na evropské trhy proto přichází s novou značkou SureFire zaměřenou právě na gaming. Kromě externích disků se bude jednat o myši, headsety, rozbočovače a další vybavení, které by mělo být dostatečně odolné, snadno použitelné a dokonce také cenově dostupné. Jen do konce letošního roku chce do obchodů přinést dvě desítky produktů, další potom budou následovat v roce 2021.
 
 
Jako první uvede SureFire na trh produkty, které jsou typické pro mateřskou společnost Verbatim: externí úložiště. Konkrétně se jedná o herní HDD SureFire GX3 a SSD SureFire GX3 Gaming, které umožní rozšířit kapacitu notebooků, stolních počítačů i herních konzolí Xbox nebo PlayStation. Uživatelé tedy nemusí řešit, jaké tituly ze svého interního disku smazat pro ušetření místa, a navíc mohou se svou videoherní knihovnou snadno cestovat.
 
Disky se vyznačují typickým herním designem s agresivními tvary a vícebarevným RGB LED podsvícením (bez možnosti přizpůsobení), které má formu mřížky ve tvaru písmene V. Oba modely se chlubí kompaktními rozměry a nízkou hmotností pro snadné přenášení, pochopitelně ani nevyžadují externí zdroj napájení. Pro připojení k počítači nebo herní konzoli slouží rozhraní USB 3.2 Gen1, které umožňuje přenos rychlostí až 5 Gb/s. V základním balení se nachází kabel micro USB na USB Type-A a adaptér z USB Type-A na USB Type-C.
 
 
Pevné disky SureFire GX3 budou dostupné v kapacitách 1 TB a 2 TB, zatímco v případě SSD SureFire GX3 Gaming lze vybírat z kapacit 512 GB a 1 TB. Disky nabízí snadné připojení plug-and-play bez ruční instalace ovladačů a obsahují software Nero Backup, který umožňuje snadné zálohování a obnovení operačního systému Windows včetně naplánování automatických záloh.
 
SureFire GX3 (HDD) zakoupíte v 1TB verzi (PN 53681) za 1 849 Kč, 2TB verze (PN 53682) potom vyjde na 2 549 Kč. SureFire GX3 Gaming SSD bude možné pořídit za 2 499 Kč ve verzi s 512 GB (PN 53683) nebo za 3 899 Kč za verzi s 1 TB (PN 53684).
 

SureFire GX3 Gaming SSD SureFire GX3 (HDD)
Kapacita 512 GB / 1 TB 1 TB / 2 TB
Napájení Ze sběrnice přes kabel USB
Rozhraní USB 3.2 Gen 1
Hmotnost 104 gramů 180 gramů
Rozměry 125 mm × 80 mm × 17,5 mm (D × Š × V)
Provozní teplota ? 5 °C až 50 °C
Teplota skladování ? −40 °C až 70 °C
Provozní vlhkost ? 5 až 90 %, bez kondenzace 
Systémové požadavky Porty USB 3.0 nebo USB 2.0, Herní konzole s portem USB, Windows 10, 8, 7, Mac OS X 10.6 a vyšší
 
 
Zdroj: Tisková zpráva, Surefire-gaming.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala