reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Verbatim uvádí na trh myši GO NANO i Bluetooth reproduktor

5.12.2012, Jan Vítek, aktualita
Verbatim uvádí na trh myši GO NANO i Bluetooth reproduktor
Verbatim se v jedné tiskové zprávě pochlubil novou řadou bezdrátových myší GO NANO, které přichází ve čtyřech barevných provedeních (černá, růžová, modrá a zlatá), a pak tu je nové reprodukční zařízení na cesty. Ten Verbatim označuje jednoduše...
Verbatim se v jedné tiskové zprávě pochlubil novou řadou bezdrátových myší GO NANO, které přichází ve čtyřech barevných provedeních (černá, růžová, modrá a zlatá), a pak tu je nové reprodukční zařízení na cesty. Ten Verbatim označuje jednoduše jako "Bluetooth reproduktor".

Myši GO NANO využívají malé USB transmittery a obvyklou rádiovou technologii pro bezdrátové propojení. Napájeny budou dvěma bateriemi AAA a vybaveny optickým senzorem s rozlišením 1000 dpi. Jejich tělo má symetrický tvar, takže je vhodné pro praváky i leváky a především budou vhodné jako doplněk k notebooku na cesty. Jejich rozměry jsou totiž 95 x 58 x 35 mm a hmotnost 82 gramů. Transmitter vyčnívá z USB portu pouze o 6 mm, takže jej můžeme i při balení notebooku nechat na místě. Cena byla stanovena na celkem příznivých 379 Kč.

Bluetooth reproduktor od Verbatimu je prosté zařízení, jaké jsme už mohli vidět několikrát - malá krabička se dvěma 40mm reproduktory pro zajištění lepšího zvuku, než jaký nám poskytnou samotné mobilní telefony či tablety. Má tvar válce s průměrem 80 mm a výškou 75 mm, hmotnost je 195 gramů.

Poskytne nám stereo zvuk, který můžeme na jedno nabití baterie poslouchat až 6 hodin. Dobíjení přes USB pak trvá asi 4 hodiny. Za 1299 Kč dostaneme kromě něj také USB sadu a audiokabely pro připojení zařízení nepodporující rozhraní Bluetooth.

Zdroj: TZ Verbatim
reklama