reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?

voty27

Registrace: 5.5.2017
Komentářů: 23, score 3.7
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 12.2.2021 s hodnocením +15:
Řeč ­(i článek­) je o tom, zda je to *morální*. Vy utíkáte k *legální*. To fakt nejsou synonyma.
Komentář z 12.2.2021 s hodnocením +11:
Pokud nechápete smysl nadsázky, tak máte pravdu. Nemá smysl to dál řešit.
Komentář z 12.2.2021 s hodnocením +11:
Tak pomaleji. Morální a legální se sice z části překrývají, ale není pravda, že by z jednoho vyplývalo druhé. Takže ohánět se legálností je pěkný trik, ale jako obhajoba scalpingu je vám to k ničemu.
A to s tím rozbíjením huby překupníkovi je běžná nadsázka a dovedení ad absurdum, takže to hodnotit z pohledu legálnosti je blbost úplně.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 22.8.2019 s hodnocením -2:
Takže se rozčiluješ na tím, že politici někdy lžou? To je chválihodné a je vhodné, aby na to novináři pravdivě upozorňovali. Také se to děje. Samozřejmě nejsou všechny noviny stejně kvalitní, některé noviny jsou otevřeně, nebo i skrytě, nakloněné jistým politickým směrům. Ale jak jinak by sis to představoval? Například veřejnoprávní média se snaží držet co možná nezávislého pohledu na věc, kdyžtak uveď příklad, co nám tají.

Ale pokud máš pocit, že komunisti nelhali, tak seš zcela mimo realitu. Máš pravdu, že všechno bylo jasné a nalinkované, ale s pravdou to mělo velice málo společného.
Komentář z 29.5.2018 s hodnocením -1:
Podle mě je to docela dobrá příprava na elektromobily. Resp. to ukazuje, že větší rozšíření elektromobilů by přineslo pěkné peripetie na které není infrastruktura připravena.
Komentář z 20.8.2021 s hodnocením +1:
Ne, že by většina toho co píšete nebyla pravda, ale pokud jde o plochu ČR, tak by stačilo necelé 1 procento plochy, nikoliv 10.

Roční výroba energie v ČR cca 90 TWh­/rok, roční výroba m2 FV panelu v ČR cca 150 kWh­/rok ­-> potřebujete cca 600 km2, ale rozloha ČR cca 78 000 km2, takže potřebujete necelé procento plochy ČR.

To je samozřejmě i tak naprosto brutální, pro srovnání Praha má cca 500 km2. A ještě máte energii obvykle když ji nechcete a obráceně.