www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Vylepšené Eee od Asusu S121

Vylepšené Eee od Asusu S121
, , aktualita
Uplynuly tři měsíce od oznámení netbooku Asus Eee PC S101 a z Taiwanu prosakují informace o jeho vylepšené verzi. Inženýři společnosti Asus právě dokončili novou verzi S121. Podle dostupných informací jsou specifikace velmi podobné staršímu...
K oblíbeným
reklama
Uplynuly tři měsíce od oznámení netbooku Asus Eee PC S101 a z Taiwanu prosakují informace o jeho vylepšené verzi.Inženýři společnosti Asus právě dokončili novou verzi S121. Podle dostupných informací jsou specifikace velmi podobné staršímu modelu. Podle všeho má mít 12,1" displej, procesor Atom Z530 o frekvenci 1,6 GHz, 1 GB DDR2, WiFi a Bluetooth. Data půjdou uložit na SSD disk a k výběru budou kapacity 16, 32 a 64 GB. Bližší specifikace budou dostupné po jeho oficiálním uvedení na výstavě CES v lednu 2009.


Pohled na klávesnici a 12,1" dislpej


Pohled z boku


Zdroj: Eee PC News, Tech Connect
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková