www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Vyzkoušejte si Nintendo Switch ještě před uvedením na trh

Vyzkoušejte si Nintendo Switch ještě před uvedením na trh
, , aktualita
Už tuto sobotu se v Praze koná Nintendo Switch pre-launch event, na kterém si budou moci zájemci zdarma vyzkoušet novou herní konzoli na vlastní kůži a dokonce také jednu vyhrát. Akci pořádá oficiální distributor značky Nintendo pro český trh.
K oblíbeným
reklama
Společnost ConQuest Entertainment, která je distributorem produktů značky Nintendo na český a slovenský trh, si pro své fanoušky připravila unikátní příležitost vyzkoušet herní konzoli Nintendo Switch ještě před jejím uvedením na trh. Nintendo Switch pre-launch event se uskuteční 25. února v Kongresovém centru Praha v sále Panorama (1. patro), a to od 9 do 19 hodin. Akce bude přístupná zdarma pro každého, není nutné se nikde předem registrovat. Organizátoři ovšem upozorňují, že kvůli vysokému zájmu mohou vznikat fronty. V současné době jsou na oficiální facebookové události přihlášeny necelé čtyři stovky návštěvníků, ale skutečný počet samozřejmě bude jiný.
Fotografie z přípravy události v Kongresovém centru Praha (Zdroj snímku: Facebook.com/nintendoclubcz)


V den akce bude připraveno třicet zařízení Nintendo Switch, na kterých si budou moci zájemci vyzkoušet hry 1-2-Switch, ARMS, Just Dance 2017, Mario Kart 8 Deluxe, Snipperclips, Splatoon 2, Super Bomberman S a The Legend of Zelda Breath of the Wild. Ten, kdo si zahraje všechny nabízené tituly, navíc může vyhrát jednu herní konzoli. Další soutěž o drobnější ceny s logem Nintenda potom bude připravena pro uživatele Instagramu, kteří publikují fotografii z akce s hashtagem #NintendoSwitchVPraze.

Dodejme, že uvedení konzole Nintendo Switch na český trh je očekáváno začátkem března, značná část internetových prodejců už zahájila možnost předobjednání. Cena byla stanovena 8 990 Kč včetně DPH.

Zdroj: Nintendoshop.cz
reklama
Nejnovější články
Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50 ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50
Zaměstnanci nizozemské společnosti ASML se nemusí obávat, že by v nejbližších letech neměli co na práci. O EUV skenery je zájem a ten se bude jen zvyšovat, jak se rozroste i výroba pomocí EUV litografie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon AMD potichu opravilo čtyři závažné bezpečnostní problémy v ovladačích Radeon
Společnost AMD vypustila do světa ovladače Radeon Adrenalin 20.1.1, které opravují čtyři závažné bezpečnostní chyby, ale o tom se v changelogu nedozvíme. Jedná se však o chyby v knihovně samotných ovladačů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma Vývojáři Half-Life: Alyx odpovídají na otázky, starší tituly můžeme hrát zdarma
Vývojáři VR titulu Half-Life: Alyx se rozhodli, že se nechají zpovídat na Redditu v rámci AMA (Ask Me Anything), takže můžeme očekávat, že se z odpovědí dozvíme řadu novinek. A vedle toho si můžeme předchozí díly zahrát zdarma. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
EVGA RTX 2060 KO přichází i s GPU TU104 a ne s TU106, má to vliv na výkon? EVGA RTX 2060 KO přichází i s GPU TU104 a ne s TU106, má to vliv na výkon?
Velice zajímavé věci se dějí nejen mezi novými Radeony RX 5600 XT, ale také mezi kartami NVIDIA GeForce RTX 2060. Některé EVGA GeForce RTX 2060 KO totiž jsou vybaveny čipy, které by jim vůbec neměly příslušet. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář