reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Vyzkoušejte si Nintendo Switch ještě před uvedením na trh

, , aktualita
Vyzkoušejte si Nintendo Switch ještě před uvedením na trh
Už tuto sobotu se v Praze koná Nintendo Switch pre-launch event, na kterém si budou moci zájemci zdarma vyzkoušet novou herní konzoli na vlastní kůži a dokonce také jednu vyhrát. Akci pořádá oficiální distributor značky Nintendo pro český trh.
Vyzkoušejte si Nintendo Switch ještě před uvedením na trh
Společnost ConQuest Entertainment, která je distributorem produktů značky Nintendo na český a slovenský trh, si pro své fanoušky připravila unikátní příležitost vyzkoušet herní konzoli Nintendo Switch ještě před jejím uvedením na trh. Nintendo Switch pre-launch event se uskuteční 25. února v Kongresovém centru Praha v sále Panorama (1. patro), a to od 9 do 19 hodin. Akce bude přístupná zdarma pro každého, není nutné se nikde předem registrovat. Organizátoři ovšem upozorňují, že kvůli vysokému zájmu mohou vznikat fronty. V současné době jsou na oficiální facebookové události přihlášeny necelé čtyři stovky návštěvníků, ale skutečný počet samozřejmě bude jiný.
Fotografie z přípravy události v Kongresovém centru Praha (Zdroj snímku: Facebook.com/nintendoclubcz)


V den akce bude připraveno třicet zařízení Nintendo Switch, na kterých si budou moci zájemci vyzkoušet hry 1-2-Switch, ARMS, Just Dance 2017, Mario Kart 8 Deluxe, Snipperclips, Splatoon 2, Super Bomberman S a The Legend of Zelda Breath of the Wild. Ten, kdo si zahraje všechny nabízené tituly, navíc může vyhrát jednu herní konzoli. Další soutěž o drobnější ceny s logem Nintenda potom bude připravena pro uživatele Instagramu, kteří publikují fotografii z akce s hashtagem #NintendoSwitchVPraze.

Dodejme, že uvedení konzole Nintendo Switch na český trh je očekáváno začátkem března, značná část internetových prodejců už zahájila možnost předobjednání. Cena byla stanovena 8 990 Kč včetně DPH.

Zdroj: Nintendoshop.cz
reklama
reklama
reklama