www.svethardware.cz
>
>
>

Western Digital propustí 2500 lidí a zavře jednu továrnu

Western Digital propustí 2500 lidí a zavře jednu továrnu
, , aktualita
Společnost Western Digital, známý výrobce pevných disků, se dnes oficiálním prohlášením připojila ke společnostem, které zredukují svou pracovní sílu, aby mohli lépe čelit finanční krizi. Vše oznámil přímo prezident společnosti John Coyne....
reklama
Společnost Western Digital, známý výrobce pevných disků, se dnes oficiálním prohlášením připojila ke společnostem, které zredukují svou pracovní sílu, aby mohli lépe čelit finanční krizi. Vše oznámil přímo prezident společnosti John Coyne. Společnost očekává tržby za toto čtvrtletí pouze 1,8 miliard dolarů, slovíčko pouze je použito vzhledem k loňským 2,15 miliardám dolarů.Společnost také sáhne na bonusy senior manažerů, tyto restrukturalizační změny ušetří až 250 milionů dolarů. Propuštěno bude 2500 zaměstnanců, tj. zhruba 5 % veškeré pracovní síly a zavřena bude jedna továrna v Thajsku.

Zdroj: Betanews
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře