5.4.2019, Jan Vítek, aktualita

Nucené aktualizování systému Windows 10 bylo trnem v oku řady uživatelů, kterým Microsoft časem poskytl jen menší úlevy. Jde třeba o možnost aktualizace odložit nebo si vybrat tzv. aktivní hodiny, kdy by systém rozhodně neměl nic takového provádět.

reklama
1903 | od: janzen01 (1)  7.4.201917:36
Jan Vítek, na to, že píšete takovéto články, toho o vývojovém cyklu Windows 10 moc nevíte. Označení verze, zde 1903 totiž vůbec nesouvisí s datem vydání, ale s tím, kdy byl sestaven RTM build systému. Což v tomto případě bylo 20.3.2019. Dále totiž verze 19H1 stráví měsíc v testování u Insiderů ve všech kanálech ­(i Release Preview­). Proto se k běžným lidem dostane až někdy v půlce května. MSFT nechce riskovat stejné problémy jako s 1809. Nebylo by od věci si takovéhle informace nastudovat, než napíšete zavádějící článek a budete kritizovat logiku číslování verzí Windows 10.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Prý to bude až v květnu. | od: Pavel Matějka (679)  5.4.201912:42
S tím ovšem nekoresponduje skutečnost, že na poslední insiderskou verzi přišla už jen kumulativní záplata ­- takže to bude asi ta ostrá nová verze. Jsou v ní po aktualizaci známé už jen dvě chyby, způsobené nedodáním nových ovladačů od Realteku a Creative Labs. Počítače, které mají dotčený HW, se prostě zatím upgradovat nebudou.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.
Uživatelský profil Vám umožní u nás využívat několik zajímavých funkcí.