reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia
4.10.2021, Jan Vítek, aktualita
Jak dobře víme, zítra nastoupí na trh operační systém Windows 11, který bude nově distribuován i v hotových sestavách včetně značkových počítačů a právě jich se týká varování ohledně herního výkonu. 
DarkRichelieu (1212) | 5.10.202115:22
Tak s tím by měli něco udělat, jinak jim většina hráčů na PC nepřejde a bude se držet zuby nehty na W10.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
mpohanka (43) | 5.10.202112:31
Pokud provozuji Windows 10 na virtuálním stroji pomocí technologie Hyper­-V, tak také výrazně klesá výkon virtuálního stroje, někdy až o 30%. Je možné že VBS je to stejné, co Hyper­-V.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Deluxa (217) | 6.10.20218:04
Podla popisu to je skor len nejaka mini­-virtualizacia, sluzba na ochranu samotneho systemu. ­(funkcie HW virtualizacie pouziva na oddelenie bezpecnej oblasti pamate kde najskor uklada a udrzuje integritu kodu jadra­) Podla mna dalsi z ich nepodarkov a rychlovykvasov. Ved co ludia sa dobrovolne a zadarmo zucastnuju uz roky ich ­"betatestov­" tak sa to za 5­-6 rokov vychyta :D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste (vpravo nahoře). Pokud nemáte profil, zaregistrujte se pro využívání dalších funkcí.