wthulmann

| TV Freak, Digimanie, Relaxuj
Registrace: 27.3.2006
Komentářů: 176, score 2.0 | TV Freak: 2/0.0 | Digimanie: 1/0.0 | Relaxuj: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 81 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 31 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 19.3.2020 s hodnocením +10:
Koukám, že fanouškům intelu už hrabe.
Inu, zažíváte těžké časy, když si do pozitiv své oblíbené značky musíte uvést, že nutné vodní chlazení dodá počítači atraktivní vzhled a že dotáhne 3­/4 roku starou konkurenci :D

Ale nezoufejte, již brzy budete moct dát intelu peníze za ­"revoluční­" novinku a doposud ­(u intelu­) nevídaný výkon.


:D
Komentář z 10.11.2020 s hodnocením +8:
Paperlaunche zažívám denně v obchodech. Večer ty čerstvé rohlíky prostě nemají. Podvod!
Komentář z 7.6.2017 s hodnocením +8:
A ona existuje nějaká stavba, která ­"nezaneřáďuje­" krajinu? Liniové stavby jsou vždy problém, ale doprčic, zrovna hyperloop by měl jít nad zemí a v tubusu, takže bez hluku, bez přejetých zvířátek, bez náspů, bez bůhvíčeho. Zamyslete se člověče, tohel je krok vpřed.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 17.11.2020 s hodnocením -3:
Tenhle článek mě naštval.
Paperlaunch je něco, o čem se tvrdí, že se to prodává, ale opak je pravdou. Případně se to prodavalo jen chvilku a v malém. Množství.
Tomuto stavu se dost blíží 3000 řada nvidie.

Ryzeny se daly v úvodní den koupit a i dnes to jde. Sám mám z prvního dne 5950 a zítra jdu pro 5900. Takže to není paperlaunch ani vzdáleně.

A o to, jestli 6800 řada bude ­"paperlaunch­" se uvidí během dalších týdnu dle dodávek.

Mě už ty kecy o paperlaunchich štvou, protože je převážně vedou lidé, kteří si nic z toho neobjednali a ani to nemají v plánu.
Par mých známých co chtělo 3080 je má a jsou spokojen. To že teď nejsou a nedají se objednat je věc druhá, ale paperlaunch paperlaunch řvou převážně ­"diskutéři­", co jen teď koukají do e­-shopu ale objednávku neudělali. ­(ani na nvidii ani na zen­)
Komentář z 5.10.2017 s hodnocením -3:
Hezké. Ale pozdě. Příliš pozdě. Tohle tu mělo být nejpozději před dvěma lety a trhal bych to intelu z rukou. Teď už prostě nemám zájem, navíc oproti tomu co mám v počítači teď je to jen slabý kafíčko.
Komentář z 6.12.2014 s hodnocením -1:
Vzhledem k ceně mi přijde taková...no, prostě malá :­) Ale vzhledově to tedy můj šálek kávy je, dokonce se mi líbí bílá varianta, a to mám normálně k bílé celkem averzi.


K velkým pozicím... no, nevýhoda to není, je to prostě vlastnost. Sice mám v 5,25­" pozici expanzku a kontroler otáček, ale kdybych ty pozice neměl, tak to řeším jinak. Kvůli optické mechanice by mi tedy opravdu široká pozice nechyběla. Mám doma jednu externí a stačí to ke všem zařízením, co doma máme.... použita je zhruba tak třikrát do roka.