wthulmann

| TV Freak, Digimanie, Relaxuj
Registrace: 27.3.2006
Komentářů: 136, score 1.5 | TV Freak: 2/0.0 | Digimanie: 1/0.0 | Relaxuj: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 81 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 26 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 7.6.2017 s hodnocením +8:
A ona existuje nějaká stavba, která ­"nezaneřáďuje­" krajinu? Liniové stavby jsou vždy problém, ale doprčic, zrovna hyperloop by měl jít nad zemí a v tubusu, takže bez hluku, bez přejetých zvířátek, bez náspů, bez bůhvíčeho. Zamyslete se člověče, tohel je krok vpřed.
Komentář z 7.2.2016 s hodnocením +7:
Nesouhlasíš snad s tím, jak to kvalifikovali?
- létal v bezletové zóně ­(bez diskuse, pozemek mu nepatřil a vlastník s tím nesouhlasil­)
- poškodil cizí majetek? ­(pravděpodobně ne, dům bývá odolnější než dron, ale v případě pádu až dolů mohl.­)
- bylo to obecné ohrožení ­(bylo, způsobil pád předmětu z výšky čtyřiceti pater nad veřejným prostranstvím. To už není sranda.­)


Možná postrádám nadhled, ale od té doby, co v tesku blbec narazil dronem do dětí ­(mezi kterými bylo i mé­) si uvědomuji nebezpečnost počínání podobných hlupáků ve veřejných prostorech. Ať si s tím létají nad svým pozemkem nebo někde, kde to nemá na koho ­(nebo co­) spadnout.
Komentář z 15.9.2017 s hodnocením +4:
Kdyby hp věnovalo jen malou část úsilí kterou investuje do buzerování zákazníků podpoře svých zařízení, tak bych si od nich možná ještě někdy něco koupil.

Pár perliček:
- DesignJet Plotter. Nákupka 150k. Od začátku bug ve firmwaru, který neumožní osadit novou tiskovou hlavu, pokud nejsou náplně tuším nad 50%. Než jsem na tenhle bug přišel, tak nás to odhadem stálo 20000k ­(zničené několikrát reseatnuté hlavy, znovuosazované náplně, nemožnost tisknout a placení externí firmy­). To pak nevydání ovladačů pro novější ein vypadá jako maličkost.

- 30­" profi monitor, nákupka 35k... těsně po záruce odešel invertor. Oprava naceněna na 25k... !
- Slatebook ­(tablet s klávesnicí­), přislíbena aktualizace na android 5, nevyšla ani 4.4. nutná pro běh kancelářských aplikací, na které to bylo koncipováno, takže to zůstalo na originálním 4.2. Ale dali si tu práci a vydali asi po roce a půl firmware, který zrušil možnost rootnout zařízení.

- Slate 21 Pro... DTTO... jen se neobtěžovali se zakázáním rootu.

- Neznám ani jeden pavilion notebook, který by nechcípnul

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 5.10.2017 s hodnocením -3:
Hezké. Ale pozdě. Příliš pozdě. Tohle tu mělo být nejpozději před dvěma lety a trhal bych to intelu z rukou. Teď už prostě nemám zájem, navíc oproti tomu co mám v počítači teď je to jen slabý kafíčko.
Komentář z 6.12.2014 s hodnocením -1:
Vzhledem k ceně mi přijde taková...no, prostě malá :­) Ale vzhledově to tedy můj šálek kávy je, dokonce se mi líbí bílá varianta, a to mám normálně k bílé celkem averzi.


K velkým pozicím... no, nevýhoda to není, je to prostě vlastnost. Sice mám v 5,25­" pozici expanzku a kontroler otáček, ale kdybych ty pozice neměl, tak to řeším jinak. Kvůli optické mechanice by mi tedy opravdu široká pozice nechyběla. Mám doma jednu externí a stačí to ke všem zařízením, co doma máme.... použita je zhruba tak třikrát do roka.
Komentář z 11.1.2018 s hodnocením 0:
Fajn, dejte si v podobné situaci pozor.
Otevřete dveře, swaťáci jeden přes druhého začnou řvát, že vlastně ani nevíte co kdo řve a než se zorientujete co po vás chtějí, tak jste mrtvý, protože jste vyšel v pyžamu a padaly vám kalhoty a vy si je chtěl mimovolně upravit... super.
Asi jste nenzažil žádnou situaci, kdy na nepřipraveného člověka začnou řvát pokyny.