wthulmann

| TV Freak, Digimanie, Relaxuj
Registrace: 27.3.2006
Komentářů: 146, score 1.8 | TV Freak: 2/0.0 | Digimanie: 1/0.0 | Relaxuj: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 81 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 31 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 19.3.2020 s hodnocením +10:
Koukám, že fanouškům intelu už hrabe.
Inu, zažíváte těžké časy, když si do pozitiv své oblíbené značky musíte uvést, že nutné vodní chlazení dodá počítači atraktivní vzhled a že dotáhne 3­/4 roku starou konkurenci :D

Ale nezoufejte, již brzy budete moct dát intelu peníze za ­"revoluční­" novinku a doposud ­(u intelu­) nevídaný výkon.


:D
Komentář z 7.6.2017 s hodnocením +8:
A ona existuje nějaká stavba, která ­"nezaneřáďuje­" krajinu? Liniové stavby jsou vždy problém, ale doprčic, zrovna hyperloop by měl jít nad zemí a v tubusu, takže bez hluku, bez přejetých zvířátek, bez náspů, bez bůhvíčeho. Zamyslete se člověče, tohel je krok vpřed.
Komentář z 7.2.2016 s hodnocením +7:
Nesouhlasíš snad s tím, jak to kvalifikovali?
- létal v bezletové zóně ­(bez diskuse, pozemek mu nepatřil a vlastník s tím nesouhlasil­)
- poškodil cizí majetek? ­(pravděpodobně ne, dům bývá odolnější než dron, ale v případě pádu až dolů mohl.­)
- bylo to obecné ohrožení ­(bylo, způsobil pád předmětu z výšky čtyřiceti pater nad veřejným prostranstvím. To už není sranda.­)


Možná postrádám nadhled, ale od té doby, co v tesku blbec narazil dronem do dětí ­(mezi kterými bylo i mé­) si uvědomuji nebezpečnost počínání podobných hlupáků ve veřejných prostorech. Ať si s tím létají nad svým pozemkem nebo někde, kde to nemá na koho ­(nebo co­) spadnout.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 5.10.2017 s hodnocením -3:
Hezké. Ale pozdě. Příliš pozdě. Tohle tu mělo být nejpozději před dvěma lety a trhal bych to intelu z rukou. Teď už prostě nemám zájem, navíc oproti tomu co mám v počítači teď je to jen slabý kafíčko.
Komentář z 6.12.2014 s hodnocením -1:
Vzhledem k ceně mi přijde taková...no, prostě malá :­) Ale vzhledově to tedy můj šálek kávy je, dokonce se mi líbí bílá varianta, a to mám normálně k bílé celkem averzi.


K velkým pozicím... no, nevýhoda to není, je to prostě vlastnost. Sice mám v 5,25­" pozici expanzku a kontroler otáček, ale kdybych ty pozice neměl, tak to řeším jinak. Kvůli optické mechanice by mi tedy opravdu široká pozice nechyběla. Mám doma jednu externí a stačí to ke všem zařízením, co doma máme.... použita je zhruba tak třikrát do roka.
Komentář z 11.1.2018 s hodnocením 0:
Fajn, dejte si v podobné situaci pozor.
Otevřete dveře, swaťáci jeden přes druhého začnou řvát, že vlastně ani nevíte co kdo řve a než se zorientujete co po vás chtějí, tak jste mrtvý, protože jste vyšel v pyžamu a padaly vám kalhoty a vy si je chtěl mimovolně upravit... super.
Asi jste nenzažil žádnou situaci, kdy na nepřipraveného člověka začnou řvát pokyny.