Xbox Games Showcase: nálož herních prezentací pro Xbox Series X

Xbox Games Showcase: nálož herních prezentací pro Xbox Series X
, , aktualita
Microsoft si na včerejší večer přichystal Xbox Games Showcase, kde bylo prezentováno velké množství herních novinek včetně 10 světových premiér a 22 exkluzivit pro Xbox Series X. Ta byla nepřímo slíbena na listopad. 
K oblíbeným
reklama
Že se ale nových konzolí, čili vedle Xbox Series X i PlayStation 5, dočkáme letos v listopadu, to už dávno není žádné tajemství, takže nejde o žádné překvapení, i když je dobré to mít potvrzeno i z úst firemní CFO Amy Hood. Zaměřme se tak raději na herní novinky, které byly prezentovány na Xbox Games Showcase, což byla ostatně i hlavní náplň této akce. Záznam ukazuje následující video, v němž je ale třeba přeskočit první půlhodinu odpočtu. 
 
 
Prezentovány byly nové hry jako Halo Infinite, As Dusk Falls, Fable, Forza Motorsport, Phantasy Star Online 2: New Genesis, S.T.A.L.K.E.R. 2 nebo State of Decay 3 a také aktualizace známých her v podobě Destiny 2: Beyond Light, The Outer Worlds: Peril on Gorgon anebo CrossFire X. Ano, hovoříme zde o hře a ne o technologii firmy AMD, která se jmenuje stejně, jen se obvykle píše bez mezery. 
 
 
Lisa Su se také ozvala v reakci na Xbox Games Showcase s tím, že ráda viděla v akci Radeon
RDNA2 + AMD Ryzen.
 
Halo Infinite slibuje největší a nejambicióznější díl celé série využívající schopností nových konzolí a nabízející novou herní mechaniku, větší bitvy a lepší vizuální stránku. Nelze se však ubránit dojmu, že se tvůrci velice inspirovali moderní kategorií her typu looter shooter.
 
Avowed bude další hra od studia Obsidian Entertainment v podobě RPG z pohledu první osoby z jistého světa Eora. Uvidíme, kam se toto studio posune od titulu The Outer Worlds. 
 
 
Dále se nám vrací Fable a Forza Motorsport jako pokračování velice dobře známých sérií a těšit se můžeme také na pokračování hry S.T.A.L.K.E.R. Záměr tvůrců je vcelku průhledný. Chtějí nabídnout prostě důstojné pokračování prvního dílu a opět půjde o hororový FPS z prostředí Černobylu.
 
Na stránkách Xbox.com se můžete podívat na celkový přehled herních novinek včetně odkazů na podrobnější informace. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Dnes, článek, Jan Vítek
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Včera, aktualita, Jan Vítek