www.svethardware.cz
>
>
>

YouTube chce konkurovat TikToku, zkouší 15sekundová videa

YouTube chce konkurovat TikToku, zkouší 15sekundová videa
, , aktualita
Server YouTube nechce být převálcován čím dál populárnější sociální sítí TikTok, která je populární zejména u mladé generace. Proto v mobilních aplikacích začíná s testy speciálního formátu krátkých 15sekundových videoklipů.
K oblíbeným
reklama
TikTok je novou sociální sítí, kterou mnozí ani neznají, přesto je u mladé generace doslova hitem. Objevují se zde krátké videoklipy a konkurence jen sleduje, jak jí roste uživatelská základna. Server YouTube to ale nechce nechat jen tak a rovněž plánuje zavést speciální formát krátkých 15sekundových klipů, které testuje v aplikacích pro iOS i Android.
 
YouTube logo
 
Prozatím jde o omezený test, takže speciální režim je dostupný jen vybrané skupině uživatelů. V takovém případě jejich aplikace YouTube obsahuje tlačítko pro nahrávání videa. Stiskem tlačítka lze zahájit, přerušit i obnovit natáčení. Lichým stiskem (prvním, třetím,...) spustíte natáčení, sudým ho přerušíte, příp. ukončíte a takhle to může jít dál do maximální doby 15 sekund. Pokud by uživatel chtěl delší video než 15 sekund, musí už použít standardní způsob natočením videa jinou aplikací a uploadem z galerie.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tržní kapitalizace NVIDIE poprvé překonala Intel Tržní kapitalizace NVIDIE poprvé překonala Intel
Tržní kapitalizace společnosti NVIDIA, čili aktuální souhrnná hodnota všech jejích akcií na trhu, vůbec poprvé v historii překonala Intel. Tím se NVIDIA v tomto ohledu stala nejhodnotnějším americkým výrobcem čipů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI Optix G32CQ4: herní monitor se zakřiveným VA panelem a 165 Hz MSI Optix G32CQ4: herní monitor se zakřiveným VA panelem a 165 Hz
MSI přidává do své nabídky další monitor pro hráče. Model Optix G32CQ4 používá rozlišení WQHD či panel se zakřivením. Obnovovací frekvence dosahuje až 165 Hz a podporována je také technologie FreeSync.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Asus RT-AX89X: herní router s osmi anténami a dvěma 10Gb/s porty Asus RT-AX89X: herní router s osmi anténami a dvěma 10Gb/s porty
Asus se svým nejnovějším Wi-Fi 6 routerem cílí na hráče, kteří neváhají pro vyšší výkon své domácí sítě utratit balík peněz. Model RT-AX89X AX6000 poznáte podle netradičního vzhledu s osmi anténami, ale zaujme i další výbavou.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mozilla dočasně vypnula službu Firefox Send, útočníci přes ní šířili malware Mozilla dočasně vypnula službu Firefox Send, útočníci přes ní šířili malware
Firefox Send je užitečná služba, která umožňuje sdílení souborů mezi uživateli. V posledních měsících si ovšem funkci oblíbili hackeři, kteří jejím prostřednictvím šířili malware. Mozilla se proto rozhodla zasáhnout.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
100TB SSD Nimbus ExaDrive DC100 dostává cenovku: 40.000 USD 100TB SSD Nimbus ExaDrive DC100 dostává cenovku: 40.000 USD
Před dvěma lety oznámila společnost Nimbus svá nová SSD ExaDrive. Model DC100 sliboval nebývale vysokou kapacitu 100 TB. Nyní dostává i cenovku a stojí více než základní verze elektromobilu Tesla Model 3
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů