www.svethardware.cz
>
>
>

YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně

YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně
, , aktualita
Reklamy jsou jedním ze způsobů, jak se financuje chod platformy YouTube a jak vydělávají youtubeři. Pokud ale uživatelé nechtějí sledovat reklamní spoty, mají nově možnost levnějšího předplatného Premium Lite.
K oblíbeným
reklama
YouTube je platformou, která dovoluje lidem nahrávat svá videa, a pokud splní určité podmínky sledovanosti, mohou se přihlásit do programu, kdy může YouTube přidat k videím reklamy a o výdělek se pak podělit. Jde tak o jeden ze způsobů, jak mohou tvůrci monetizovat svá videa a někteří se i natáčením živit. Ne každému jsou ale reklamy po chuti, a tak YouTube už před nějakou dobou přišel s předplatným YouTube Premium.
 
YouTube logo
 
To odstraňuje reklamy, ale nejen to. Přináší také hudební streamovací službu YouTube Music, dovoluje přehrávání na pozadí i stahování pro offline konzumaci obsahu. Jenže cena 11,99 EUR měsíčně není zrovna malá, pokud se chcete jen zbavit reklam a nepotřebujete další bonusy navíc. YouTube proto ve vybraných evropských zemích (Belgie, Dánsko, Finsko, Lucembursko, Nizozemí, Norsko a Švédsko) zkouší levnější formu YouTube Premium Lite. Cena v tomto případě spadne na 6,99 EUR měsíčně. Zda se projekt rozšíří i do dalších zemí, to prozatím nevíme.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čína začala odchytávat pokoutné těžaře kryptoměn Čína začala odchytávat pokoutné těžaře kryptoměn
Těžba kryptoměn byla v řadě čínských provincií zakázána, a to pochopitelně zvláště v takových, kde dříve bujela i díky cenově dostupné energii. Tyto časy ale skončily a čínské úřady nyní jdou i po těch, kteří zákazů nedbají.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Vzorky získané roverem Perseverance naznačují, že voda byla na Marsu velmi dlouho Vzorky získané roverem Perseverance naznačují, že voda byla na Marsu velmi dlouho
Vědci z NASA zkoumající planetu Mars postupně přicházejí na nové informace o historii tohoto vesmírného tělesa. Momentálně jim se sběrem dat z rudé planety pomáhá rover Perseverance, který NASA vyslala k Marsu v létě minulého roku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Steve Wozniak má novou společnost pro čištění orbity od vesmírného smetí Steve Wozniak má novou společnost pro čištění orbity od vesmírného smetí
Steve Wozniak se rozhodl, že je na čase přispět k čistšímu prostředí naší planety, ovšem zaměřil se poněkud výš než ostatní, a to na její oběžnou dráhu. Jde tedy o vesmírné smetí, které neohrožuje ani tak planetu jako spíše naši civilizaci. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Far Cry 6: kolik výkonu přidá AMD FSR a jak vypadá ve hře ray tracing? Far Cry 6: kolik výkonu přidá AMD FSR a jak vypadá ve hře ray tracing?
Dobře víme, že Far Cry 6 bude na nejvyšší detaily ve 4K a s ray tracingem velice náročná hra, neboť požadavek v případě grafické karty zní Radeon RX 6800 či GeForce RTX 3080, a to pro jen 30 FPS. Bude to ale lepší s technologií FSR?
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Samsung spustil výrobu 90Hz OLED displejů pro notebooky Samsung spustil výrobu 90Hz OLED displejů pro notebooky
Kdysi jsme si mohli myslet, že v této době už budeme mít na výběr z bohaté nabídky OLED monitorů, abychom se mohli těšit z jejich obrovského kontrastu, kvality barevného podání a nemuseli řešit problémy spojené s podsvícením. 
Včera, aktualita, Jan Vítek