Základní desky MSI FM2+ Military Class 4 přichází

Základní desky MSI FM2+ Military Class 4 přichází
, , aktualita
MSI si připravilo novou řadu základních desek, které jsou vybaveny socketem AMD FM2+. Jsou tedy určeny pro nová APU Kaveri, s nimiž AMD dle nejnovějších informací přijde na trh v polovině ledna. Pomalu je tedy už čas na výběr té pravé desky.
K oblíbeným
reklama
Nová řada základních desek MSI FM2+ Military Class 4 se skládá z celkem devíti modelů, o nichž se zde nebudeme podrobně rozepisovat. Nejvíce z nich, tedy čtyři, jsou založeny na čipové sadě AMD A88X, pak tu jsou tři s A78 a nakonec dvě s A55.

Pokud máte svůj počítač založený na APU Trinity nebo Richland a chystáte se na upgrade, pak si můžete svou vyvolenou desku s FM2+ koupit, pokud tedy bude k dispozici. Socket je totiž zpětně kompatibilní s předchozími generacemi APU.

A co nám tyto desky nabídnou? MSI zmiňuje především tři věci. Jednak je to podpora rozlišení 4K, čili UHD, čili 3840 x 2160 pomocí rozhraní HDMI 1.4. Pokud tedy máte po ruce příslušné zobrazovadlo, nebude problém ho "nakrmit". Dále to jsou komponenty Military Class 4, pod čímž se skrývají různé komponenty jako kondenzátory, cívky a další, které prý splňují standard MIL-STD-810G.

Nakonec byl zmíněný OC Genie 4 & Click BIOS 4 sloužící pro přetaktování systému stiskem jednoho tlačítka, což můžeme provést v grafickém rozhraní BIOSu nebo pomocí softwarového nástroje Control Center. Ten slouží pro monitorování, ladění a dálkové ovládání.

Seznam modelů MSI FM2+ Military Class 4:
  • A88X: A88X-G43, A88X-G41 PC Mate, A88XM-E45, A88XM-E35
  • A78: A78-G41 PC Mate, A78M-E45, A78M-E35
  • A55: A55-G41 PC Mate, A55M-E35

Zdroj: TZ MSI
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář