www.svethardware.cz
>
>
>
>

Zalman GS1200 full-tower skříň

Zalman GS1200 full-tower skříň
, , aktualita
Známý výrobce počítačových skříní, společnost Zalman, začne brzy prodávat svou novinku. Ta nese název GS1200 a jedná se o full-tower case ve slušivém černém designu. Nová skříň má rozměry 260 x 570 x 640 mm a slušnou hmotnost 12,4 kg......
K oblíbeným
reklama
Známý výrobce počítačových skříní, společnost Zalman, začne brzy prodávat svou novinku. Ta nese název GS1200 a jedná se o full-tower case ve slušivém černém designu.Nová skříň má rozměry 260 x 570 x 640 mm a slušnou hmotnost 12,4 kg... Na vrchu nalezneme I/O panel s trojicí USB 2.0 portů, jedním USB 3.0, dva eSATA a audio konektory. Case je připraven pro instalaci třech 5,25“ zařízení (optické mechaniky, …). Pokud jste příznivci vodního chlazení, zajisté vás potěší dva předvrtané otvory na zadní straně. O chlazení se stará celkem pět ventilátorů. Dva s průměrem 92 mm nalezneme vpředu, 200 mm ventilátor je na vrchní a boční straně. Na zadní straně je 120 mm velký ventilátor. O „trendy“ design se postará modré LED podsvícení některých ventilátorů.Zalman GS1200 je již v předprodeji. Cena je stanovena na 185 euro.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů