11.2.2019, Jan Vítek, aktualita

Taková věc, která se urodila v hlavě republikánského zastupitele státu Pennsylvánie, tu už pár let nebyla. Ve snaze zajistit finance pro úřad starající se o bezpečí ve školách totiž Chris Quinn navrhuje zdanit násilné hry. 

reklama
přesně naopak | od: pan_Jaroslav_Crha_guru_IT (108)  11.2.201916:24
Alespoň u mě to funguje tak, že když příjdu domů a chci si odpočinout od lidí, pustím tam doom 4 a perfektně se u toho zrelaxuju a všechna špatná nálada zmizí, halvně při tom rozdupávání hlavy a nebo jak ho lisknu jeho vlastní rukou. Na to se nic nechytá. Nebo hraju ještě Road Redemption, nová hra alá road rush. Mlátíte se na motorkách, super, člověk se prostě vybije. Takže vydávám varování, aby to nedopadlo přesně opačně, zdaní drastické hry a povede to k většímu násilí. Pak je zdaní ještě víc a bude ještě víc násilí a pak zákážou tyhle hry úplně a to pak uvidíte tu apokalypsu kdy po ulicích potečou řeky krve.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
prachy | od: Andir (303)  11.2.201914:54
potřebuji jen více peněz tak hledají co zdanit nic víc, a asi nemají moc pud sebezáchovy, pokud to má spojitost jak kecají tak akorát naštvou ty ­"násilný závisláky na hrách­" a půjdou si na ně vylejt zlost :D
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(1)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
reklama
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.