reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ZOTAC obohatil svůj ZBOX o desktopový procesor Core i5

9.5.2013, Jan Vítek, aktualita
ZOTAC obohatil svůj ZBOX o desktopový procesor Core i5
ZOTAC si připravil další dva přírůstky do své již známé řady PC ZBOX, o které jsme předtím mohli uvažovat jako o nettopové řadě, neboť byly využívány méně výkonné procesory a APU s nízkou spotřebou. Nyní však přichází ZBOX ID88 a ID89, které...
ZOTAC si připravil další dva přírůstky do své již známé řady PC ZBOX, o které jsme předtím mohli uvažovat jako o nettopové řadě, neboť byly využívány méně výkonné procesory a APU s nízkou spotřebou. Nyní však přichází ZBOX ID88 a ID89, které do této kolonky už moc nezapadají, neboť nabídnou desktopové procesory Core i3 a Core i5, přičemž jako obvykle přijdou v základní barebone verzi a ve verzi PLUS s již nainstalovanými 4 GB DDR3 a 500GB diskem.

Oba procesory tedy patří do generace Ivy Bridge a jde o dvoujádrové Core i3 3220T na 2,8 GHz (ID88) a Core i5 3470T na 2,9 - 3,6 GHz (ID89). Ten nabídne také virtualizační technologii Intel VT-d.

Krom toho nám nové minipočítače nabídnou rozhraní HDMI a DVI, dále konektivitu Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.0 a dva gigabitové ethernetové RJ-45. Chybět nebude ani USB 3.0, přičemž porty se žlutými jazýčky umístěné vzadu umožní vyšší zatížení než obvykle, a tedy i potenciálně rychlejší dobíjení připojených zařízení.

Nakonec můžeme zmínit, že k těmto ZBOXům dostaneme i infračervený ovladač kompatibilní s MCE a budeme je moci přišroubovat třeba na zeď díky podpoře VESA 75/100.

Zdroj: techPowerUp
reklama