www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

ZOTAC obohatil svůj ZBOX o desktopový procesor Core i5

ZOTAC obohatil svůj ZBOX o desktopový procesor Core i5
, , aktualita
ZOTAC si připravil další dva přírůstky do své již známé řady PC ZBOX, o které jsme předtím mohli uvažovat jako o nettopové řadě, neboť byly využívány méně výkonné procesory a APU s nízkou spotřebou. Nyní však přichází ZBOX ID88 a ID89, které...
K oblíbeným
reklama
ZOTAC si připravil další dva přírůstky do své již známé řady PC ZBOX, o které jsme předtím mohli uvažovat jako o nettopové řadě, neboť byly využívány méně výkonné procesory a APU s nízkou spotřebou. Nyní však přichází ZBOX ID88 a ID89, které do této kolonky už moc nezapadají, neboť nabídnou desktopové procesory Core i3 a Core i5, přičemž jako obvykle přijdou v základní barebone verzi a ve verzi PLUS s již nainstalovanými 4 GB DDR3 a 500GB diskem.

Oba procesory tedy patří do generace Ivy Bridge a jde o dvoujádrové Core i3 3220T na 2,8 GHz (ID88) a Core i5 3470T na 2,9 - 3,6 GHz (ID89). Ten nabídne také virtualizační technologii Intel VT-d.

Krom toho nám nové minipočítače nabídnou rozhraní HDMI a DVI, dále konektivitu Wi-Fi 802.11n, Bluetooth 4.0 a dva gigabitové ethernetové RJ-45. Chybět nebude ani USB 3.0, přičemž porty se žlutými jazýčky umístěné vzadu umožní vyšší zatížení než obvykle, a tedy i potenciálně rychlejší dobíjení připojených zařízení.

Nakonec můžeme zmínit, že k těmto ZBOXům dostaneme i infračervený ovladač kompatibilní s MCE a budeme je moci přišroubovat třeba na zeď díky podpoře VESA 75/100.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek