www.svethardware.cz
>
>
>
>

Zune přijde do Evropy asi až na konci tohoto roku

Zune přijde do Evropy asi až na konci tohoto roku
, , aktualita
Společnost Microsoft je s počátečními prodeji svého přehrávače Zune ve Spojených státech velice spokojená, avšak s počátkem prodeje v Evropě počítá nejdříve pro konec tohoto roku. Pro agenturu Reuters se v tomto duchu vyjádřil Jason Reindorp,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Microsoft je s počátečními prodeji svého přehrávače Zune ve Spojených státech velice spokojená, avšak s počátkem prodeje v Evropě počítá nejdříve pro konec tohoto roku. Pro agenturu Reuters se v tomto duchu vyjádřil Jason Reindorp, ředitel marketingu odpovědný za prodeje Zune."Nemohli jsme narazit na více zavedenou konkurenci," vyjádřil se na konferenci Midem Net (Francie) na adresu firmy Apple Computer a jejích iPodů. Dále také podotkl, že ještě není čas na to, aby bylo oficiálně oznámeno datum vypuštění. "Průmysl se pohybuje v podstatě v cyklech od Vánoc k Vánocům... naše další kolo představování produktů bude pravděpodobně před letošními svátky."

Microsoft se také chystá na průzkum trhu, aby mohl Zune ušít na míru evropskému zákazníkovi. Zatím přehrávač získal v USA v 30GB kategorii podíl na trhu 10,2%, což je pro Reindorpa uspokojivé, neboť očekává, že s Apple iPodem začne Zune opravdu soupeřit až po uplynutí tří let.

Zdroj: The Washington Post
reklama
Nejnovější články
Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu
Apple před týdnem rozhněval velkou spoustu lidí, když začal vyžadovat případné výměny akumulátorů jen v autorizovaných servisech, naštěstí telefony jsou i bez toho nadále funkční. Nyní svůj krok a postoj vysvětluje.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020 NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020
Stejně tak, jak před pěti desítkami let přinesli Američané kousky Měsíce zpět na Zem, hodlají totéž provést s horninami z Marsu. Podíl na projektu by měla mít už nyní připravovaná mise Mars 2020.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů