www.svethardware.cz
>
>
>
>

ZyXEL NSA-2401 - jednoduché a bezpečné úložiště

ZyXEL NSA-2401 - jednoduché a bezpečné úložiště
, , aktualita
Společnost ZyXEL Communications si připravila nové síťové datové úložiště NSA-2401, které se chlubí vyspělou bezpečností a také jednoduchým ovládáním. Určeno je pro malé a střední podniky, jimž nabídne dvě Gb Ethernetová rozhraní a také...
K oblíbeným
reklama
Společnost ZyXEL Communications si připravila nové síťové datové úložiště NSA-2401, které se chlubí vyspělou bezpečností a také jednoduchým ovládáním. Určeno je pro malé a střední podniky, jimž nabídne dvě Gb Ethernetová rozhraní a také až 6 TB úložného prostoru.Vložit do něj jdou až 4 pevné disky s kapacitou 1,5 TB, to podle tiskové zprávy, i když dnešní 3,5" disky mají kapacitu až 2 TB. Ty jdou nakonfigurovat do polí RAID 1, RAID 5 a RAID 10. Podporován je i záložní zdroj UPS s připojením na USB pro monitorování.

Pak je tu technologie Snapshot Backup ukládající i starší verze souborů, takže se k nim můžeme popřípadě vrátit. Pro zvýšenou bezpečnost se zde šifruje 256bitovým AES, přistupuje se přes protokol HTTPS či FTPS a k dispozici je grafické uživatelské rozhraní pro jednoduchou správu a vepředu dva extra USB porty.

V klidovém režimu si tento NAS vezme 25 W, přičemž v zátěži to je 58 W. ZyXEL NSA-2401 bude dostupný od 1.srpna 2009 za doporučenou maloobchodní cenu 17 990 Kč vč. DPH.

Zdroj: TZ ZyXEL
reklama
Nejnovější články
Western Digital míří k soudu za zatajování SMR ve svých HDD Western Digital míří k soudu za zatajování SMR ve svých HDD
V polovině letošního dubna vypukl velký skandál společnosti Western Digital. Zjistilo se totiž, že některé její disky měly technologii SMR, kterou ale WD nikde neuvedlo. Nejde totiž o něco, co by bylo zrovna žádoucí. Není divu, že je nyní na stole žaloba.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.) Týdenní šance o mobilní NAS QNAP QGenie (17.2. - 23.2.)
Získat hodnotnou cenu za zodpovězení 3 otázek? Taková byla od 17.2. do 23.2. naše Týdenní šance se společností QNAP, v které jste mohli vyhrát mobilní NAS QNAP QGenie QG-103N. Doplněno o vyhodnocení.
Včera, soutěž, Karel Polívka
Na WSU úspěšně řeší problémy s životností Na-Ion akumulátorů Na WSU úspěšně řeší problémy s životností Na-Ion akumulátorů
Vědci v Washington State University (WSU) a Pacific Northwest National Laboratory (PNNL) se snaží vyřešit problémy sodíkových akumulátorů, které by mohly nahradit ty lithiové. Nyní už dokázali výrazně zvýšit jejich životnost.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rádi byste si vyzkoušeli Half-Life: Alyx, ale nemáte VR? Modifikace to umožní Rádi byste si vyzkoušeli Half-Life: Alyx, ale nemáte VR? Modifikace to umožní
Společnosti Valve se povedlo zvednout velkou vlnu nadšení, když ohlásila další díl své zbožňované série Half-Life, ovšem zároveň s tím dokázala nakrknout možná ještě větší počet lidí, když se ukázalo, že Alyx bude pouze pro VR headset. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Huawei utratil přes 23 miliard dolarů za zásoby čipů amerických firem Huawei utratil přes 23 miliard dolarů za zásoby čipů amerických firem
Zajímavá zpráva přichází od Nikkei Asian Review. Dle ní měla společnost Huawei utratit vpravdě mamutí částku za zásoby "nezbytných komponent", které jí mají vydržet alespoň rok a půl. Co za tím vězí? 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář