www.svethardware.cz
>
>
>
>

ZyXEL si připravil WRE2205 pro rozšíření dosahu Wi-Fi

ZyXEL si připravil WRE2205 pro rozšíření dosahu Wi-Fi
, , aktualita
Pokud vás trápí, že domácí router nedokáže pokrýt celou domácnost, nebo jednoduše potřebujete jeho dosah zvýšit, pomoci si můžete s využitím tzv. range extender. Jedná se o zařízení pro rozšíření dosahu signálu bezdrátového rozhraní Wi-Fi....
K oblíbeným
reklama
Pokud vás trápí, že domácí router nedokáže pokrýt celou domácnost, nebo jednoduše potřebujete jeho dosah zvýšit, pomoci si můžete s využitím tzv. range extender. Jedná se o zařízení pro rozšíření dosahu signálu bezdrátového rozhraní Wi-Fi. Pro tyto účely si budeme moci nově zakoupit zařízení WRE2205 od firmy ZyXEL.

Výrobce slibuje snadné použití. Bude stačit zapojit zařízení do zásuvky a nastavit zabezpečené připojení, třeba pomocí tlačítka WPS (Wi-Fi Protected Setup). ZyXEL WRE2205 nám pak zprostředkuje signál routeru, přičemž je kompatibilní se standardy 802.11b/g/n s propustností až 300 Mbps a fungovat může jako přijímač, nebo opakovač bezdrátového signálu.

Sílu Wi-Fi signálu nám u WRE2205 ukáže LED indikátor, díky němuž si můžeme zvolit optimální umístění. Zařízení můžete hledat v obchodech také pod označením Wireless N300 Range Extender a zakoupit je od cca 850 Kč s daní. Více informací nabídne výrobce (viz zdroj).

Zdroj: TZ ZyXEL
reklama
Nejnovější články
PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle
Společnosti Sony a Microsoft se nově podělily o své finanční výsledky týkající se i herních konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Obě se chlubí rekordními čísly, i když vítěz tu přece jen je a vcelku jasný a očekávaný. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690 Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690
Není to samozřejmě jisté, ale dle Igora Wallosseka by Intel měl letos dostat na trh jen velice omezenou skladbu desktopových procesorů Alder Lake s tím, že ostatní modely plus slabší čipové sady přijdou až v dalším roce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz? Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz?
Tchaj-wanské úřady přijaly záměr TSMC postavit poblíž města Baoshan novou továrnu, která bude využita pro výrobu dosud nejmodernějším známým procesem této společnosti. Jde o N2, čili o 2nm proces. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede
Hubbleův vesmírný dalekohled sleduje už velice dlouho okolní vesmír včetně lokálních planet a jejich měsíců. Má tak i řadu snímků jupiterova měsíce Ganymede, díky nimž se objevil důkaz o tom, že na něm existuje voda v podobě páry.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány
Někteří jistě čekali, že to se systémovými požadavky Microsoftu na instalaci a zprovoznění OS Windows 11 nebude nakonec tak horké, ale z firmy nyní zní, že si stojí za svým a bude si je vynucovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů