www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Acer Predator XB271HU: bleskový herní monitor

Acer Predator XB271HU: bleskový herní monitor
, , aktualita
Acer si připravil nový 27" monitor, který se chlubí velice rychlou obnovovací frekvencí i slušnou odezvou na to, že jde o panel typu IPS. Tento model je určen pro majitele karet GeForce, neboť podporuje G-Sync.



reklama
Acer Predator XB271HU je tedy herní monitor s úhlopříčkou 27" na svém panelu IPS, přičemž výrobce zde naštěstí už zapomněl na klasické Full HD a namísto něj nabídne WQHD, čili 2560 x 1440. Na to ale musí být uživatel připraven, pokud chce hrát moderní 3D hry, a v jeho počítači by se tak měla ukrývat karta úrovně GeForce GTX 970 či lepší.





Predator XB271HU disponuje 165Hz obnovovací frekvencí, jasem až 350 cd/m2 a odezvou 4 ms. Pravděpodobně tak využívá stejný panel IPS jako monitor Asus ROG Swift PG279Q, který má stejné základní specifikace a také podporuje NVIDIA G-Sync. Acer se ale navíc chlubí svým tzv. Zero Frame Design, čili tenounkým až neznatelným rámečkem. Poukazuje také na stojan, který umožní nastavení výšky, natočení a naklopení.





Vedle monitoru XB271HU se na trh ale dostává také model Acer XB271HK, jenž je určen pro majitele ještě silnějších grafických karet. Má totiž panel s rozlišením Ultra HD, a to IPS, které zvládne klasických 60 Hz. I tento panel má G-Sync a odezvu 4 ms, ale o něco nižší jas (300 cd/m2). Oba modely jsou vybaveny mimo jiné dvěma DisplayPorty 1.2. Cena monitoru XB271HU byla stanovena na 799 USD a Acer XB271HK přijde na 899 USD.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik