www.svethardware.cz
>
>
>
>

AMD Gaming Evolved nyní s lepším záznamem videa

AMD Gaming Evolved nyní s lepším záznamem videa
, , aktualita
Společnost AMD s pomocí Raptru připravila nového klienta Game Evolved, který nabídne lepší možnosti pro záznam a streaming videa z her. Vedle toho tento klient nabízí i optimalizaci nastavení her i odměny.reklama
Aplikace Gaming Evolved je k dispozici již nějaký ten pátek a nabízí už od začátku jistý věrnostní program, na jehož základě jen za hraní her sbíráme body, které pak můžeme různými způsoby uplatnit. Vedle toho nabízí stejně jako GeForce Experience možnost optimalizace nastavení her, aby si hráč mohl snadno a rychle nastavit dle AMD nejlepší kvalitu s ohledem na možnosti svého hardwaru. Pak je k dispozici i možnost komunikace s komunitou dalších hráčů a nyní tedy i nové funkce pro záznam, streamování i úpravy videa z her.

Viceprezident Roy Taylor z AMD slibuje, že záznam videa nebude mít v podstatě žádný negativní dopad na rychlost her a říká, že si nového klienta budou pochvalovat především hráči titulů jako League of Legends a Counter-Strike: Global Offensive. Zachycená videa totiž klient automaticky opatří záznamovými body s informacemi o zabitých soupeřích či bossech, smrtích a dalších událostech, díky nimž se v nich budeme moci snadno orientovat. Nyní tedy takovou funkci podporují pouze dvě zmíněné hry, ovšem další budou následovat.

Záznam na disk funguje stejně jako u automobilových kamer, takže pokud místo na disku (či přidělené místo) už nestačí, klient automaticky smaže nejstarší záznam. Stejně tak je k dispozici funkce předzáznamu, kterou známe z videokamer. Pokud tedy stiskneme tlačítko záznamu, k němu se připojí i předchozích 30 sekund, takže máme dost času se rozhodnout, jestli je daná situace zaznamenáníhodná. Do videa patří samozřejmě také audio, a to včetně komunikace přes mikrofon a vedle obrazu z webkamery lze také zachytávat stisky tlačítek myši, což ale opět zatím funguje jen u dvou zmíněných her a do dalších si můžeme takové události přidat ručně, kdyby na to snad někdo měl chuť.

Gaming Evolved pak může hotová videa sdílet na službách Facebook, Twitter, Reddit a Play.tv firmy Raptr. Stahovat můžete na stránkách AMD (viz zdroj).

Zdroj: TZ AMD
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek