www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD Never Settle Forever nabídne nové hry

AMD Never Settle Forever nabídne nové hry
, , aktualita
Společnost AMD se rozhodla oprášit svou nabídku Never Settle Forever a nabídnout v jejím rámci nové hry, které může zákazník získat k nově zakoupené grafické kartě. Nyní se také dostalo i na nezávislé herní vývojáře.reklama
AMD nedávno rozjelo ve spolupráci s Raptrem věrnostní program Rewards, který však byl, pokud mohu soudit, přijat poměrně vlažně. Tím ale neskončily akce Never Settle a nyní mají zákazníci možnost využít novou nabídku Never Settle Forever, která zahrnuje hru Murdered: Soul Suspect od Square Enix.


Tato hra se zatím chystá na trh a bude optimalizovaná pro architekturu Graphics Core Next (GCN) podobně jako další horký titul tohoto roku - Thief. Dorazit má v červnu, přičemž příslušný kód pro její stažení můžete zakoupením toho pravého Radeonu získat už nyní.

A jako obvykle tu budou tři různé sady odměn, a to Gold, Silver a Bronze, přičemž vůbec poprvé se program Never Settle Forever týká také slabších karet s GPU AMD Radeon R7 250X, R7 250 a R7 240. Pro jejich majitele je připravena volba jednoho z nabízených AAA či AA titulů, nebo balíčku dvou her od nezávislých vývojářů. Pokud si koupíte Radeon R9 270 nebo R7 260, můžete si vybrat dvakrát a pro nejvyšší modely, čili R9 295X2, R9 290 a R9 280 jsou tu tři volby.

Nabídka "áčkových" titulů je stejná jako v přechozích případech a přibyl zmíněný Murdered: Soul Suspect a pak také balíčky dvou her sestávající z následujících titulů:
  • "The Banner Saga" - Stoic Studio / Versus Evil
  • "Dyad" - ][
  • "Guacamelee!" - Drinkbox Studios
  • "Tales from Space: Mutant Blobs Attack" - Drinkbox Studios

Nový Never Settle Forever již odstartoval a potrvá do konce srpna. Pro více informací můžete zabrouzdat na příslušné stránky (viz zdroj) a dle informací českého zastoupení firmy jsou u nás do akce zapojeny firmy 100MEGA Distribution, Alza, AT Computers, CZC.cz, eD system Czech a TS Bohemia a na Slovensku potom Shark a Westech.

Zdroj: TZ AMD - Never Settle Forever
Nejpopulárnější grafické karty
reklama
Nejnovější články
NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR NZXT S340 Elite: skříň myslící i na VR
Na zatím nepříliš mohutnou VR vlnu se nyní snaží naskočit také společnost NZXT, která představila počítačovou skříň S340 Elite. Ta je upravena tak, abychom si na ni mohli pohodlně pověsit VR headset a také jej měli kam připojit.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7 Samsungu vybuchují i pračky a nepotřebují k tomu Note 7
Mobilní divize Samsungu má akutálně velký problém s vybuchujícími bateriemi Note 7, ovšem nyní jde i o pračky vyrobené mezi lety 2011 a 2016, které mohou představovat přinejmenším stejné riziko pro blízké osoby.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
GeForce GTX 1080 Ti přijde s 10,8 TFLOPS a 12 GB paměti GeForce GTX 1080 Ti přijde s 10,8 TFLOPS a 12 GB paměti
Už po nástupu pascalové karty TITAN X bylo jasné, že si NVIDIA někdy přichystá také její čistě herní verzi, kterou už můžeme označit za GeForce GTX 1080 Ti. Ta má dle aktuálních informací nastoupit v lednu vybavená GPU GP102.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala,  3 komentáře
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek