www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

AMD Polaris a Bristol Ridge: podrobnosti již zítra ráno

AMD Polaris a Bristol Ridge: podrobnosti již zítra ráno
, , aktualita
Na Tchaj-wanu jsou o řadu hodin napřed, a tak vychází slíbené představení zásadních novinek na naše čtyři hodiny ranní zítřejšího dne. Dozvědět bychom se měli podrobnosti především o GPU Polaris a pak také nových APU Bristol Ridge.reklama
Společnost AMD již dříve upozornila na velkou událost, kterou chystá na zítřejší první červen, ale v pozvánce se vyhnula zmínce o Polarisech. Dnes firma potvrdila, že mezi prezentované produkty skutečně budou tato nová 14nm GPU patřit, a to vedle 7. generace APU známé jako Bristol Ridge.

Zítra ráno tak budeme mít už nové informace přinejmenším o kartě, která se objevila nedávno na události v Macau pod označením Radeon RX 480, ale bohužel zatím nelze očekávat jejich uvedení na trh. Až do 29. června bude platit informační embargo. Co se týče APU Bristol Ridge, ty by se mohly objevit již dříve, ale také jde o daleko méně zajímavé téma, neboť tato APU stále budou vycházet z architektury Bulldozer a půjde o 28nm čipy.

Pokud chcete, můžete si přivstat a od zítřejších 4 hodin sledovat živý stream z tiskové konference AMD.
Nejpopulárnější procesory
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek