www.svethardware.cz
>
>
>
>

Anketa: Procesory AMD nebo Intel?

Anketa: Procesory AMD nebo Intel?
, , anketa
Konkurenční boj mezi AMD a Intelem má za sebou už několik desítek let, během kterých se jejich příznivci dočkali různých překvapení a někteří dokonce i vícekrát změnili tábor. Kterému výrobci fandíte právě Vy?reklama
Volbou procesoru se rozhodujeme i pro platformu v podobě procesorové patice na základní desce a čipové sady – v této souvislosti doporučujeme článek o výběru základní desky. V anketních odpovědích by se daly rozvést třeba i způsoby zátěže, jelikož různé procesory se hodí pro určitá nasazení více než jiné, ale všechny úhly pohledu v rámci jedné ankety zohlednit nelze. V některé z dalších anket se můžeme zaměřit zase na další aspekty výběru procesoru, nebo platformy jako celku.

Aktuální nabídku procesorů teď nebudeme komentovat – pro takové informace navštivte naši rubriku věnující se procesorům, kde najdete informace o novinkách v této oblasti a testy zajímavých modelů. Nebo do našeho velkého přehledu desktopových procesorů. Teď nás zajímá jen to, jaké jsou Vaše preference. Kterému výrobci byste při výběru desktopového procesoru dali dnes přednost? V diskuzi můžete připojit svůj komentář se zdůvodněním nebo s popisem, jak se Vaše preference vyvíjely v průběhu času.
Koupili byste dnes desktopový procesor od AMD nebo Intelu?
V anketě šlo hlasovat od 2.12.2014 do 2.12.2015. Počet hlasujících: 428
Fandím AMD a koupil bych jejich procesor, nabídka Intelu mě nezajímá 7 % 7% Fandím AMD a koupil bych jejich procesor, protože mají dnes lepší nabídku 0 % Fandím AMD, ale vybíral bych mezi oběma výrobci podle poměru cena/výkon 33 % 33% Fandím AMD, ale koupil bych procesor Intelu, protože mají dnes lepší nabídku 11 % 11% Fandím Intelu a koupil bych jejich procesor, nabídka AMD mě nezajímá 7 % 7% Fandím Intelu a koupil bych jejich procesor, protože mají dnes lepší nabídku 19 % 19% Fandím Intelu, ale vybíral bych mezi oběma výrobci podle poměru cena/výkon 3 % 3% Fandím Intelu, ale koupil bych procesor AMD, protože mají dnes lepší nabídku 0 % Nemám oblíbeného výrobce, procesor bych vybíral podle poměru cena/výkon 4 % 4% Nemám oblíbeného výrobce, ale nabídku má dnes lepší AMD 0 % Nemám oblíbeného výrobce, ale nabídku má dnes lepší Intel 17 % 17%
Nejpopulárnější procesory
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet Dell po akvizici EMC posiluje i cloudové partnerství s Master Internet
Serverhostingová společnost Master Internet byla v průběhu léta vybrána jako jedna z prvních pro nový progresivní typ partnerství společnosti Dell sdružující ověřené cloudové a hostingové poskytovatele.
Dnes,  inzerce, PR článek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik