www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Asus ke svým deskám a monitorům nabízí nový Doom zdarma

Asus ke svým deskám a monitorům nabízí nový Doom zdarma
, , aktualita
Společnost Asus ohlásila, že k vybraným základním deskám a herním monitorům nabídne kód pro stažení hry Doom. K deskám tak dostaneme hru v hodnotě 1620 Kč, a to si ani nemusíme vybírat mezi těmi nejdražšími nebo nejnovějšími.reklama
Akce společnosti Asus platí pro zákazníky u nás i na Slovensku, kteří si nově pořídí herní základní desku s čipsetem Z170 / X99 / H170 / B150 / C232 / Z97 / B85 nebo herní monitor řady PG / MG / VG / VX. To platí zpětně od 9. května 2016 do 11. července 2016 a pak ještě bude nutné se na stránkách firmy Asus registrovat, abyste získali potřebný kód, s jehož pomocí si už budete moci stáhnout a nainstalovat Doom pomocí služby Steam. Kód tak platí jen a pouze pro Steam a uplatnit jej bude možné do 21. července tohoto roku.

Od firmy Asus tak jde o poměrně velkorysou akci, neboť hru v hodnotě 1620 Kč bychom měli dle pravidel získat třeba i po koupi desky Asus B85M-GAMER prodávané za cca 2300 Kč.

Co se týče Doomu, ten si již můžete na počítač předinstalovat od včerejšího dne, neboť bude třeba stáhnout 45 GB dat. Zítra brzy odpoledne by již tato hra měla být odemknuta, takže ten, kdo si ji předinstaluje, ji bude moci bez dalšího zdržení ihned hrát.

Zdroj: TZ Asus
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek