www.svethardware.cz
>
>
>
>

Batman: Arkham Knight se po 4 měsících úprav vrací na PC

Batman: Arkham Knight se po 4 měsících úprav vrací na PC
, , aktualita
Prvotní PC verze hry Batman: Arkham Knight, která přišla na trh v letošním létě, byla bez přehánění katastrofa. Hra byla velice zabugovaná a an nejsilnější stroje se nemohly dostat přes limit 30 snímků za sekundu. Nyní už by vše mělo být vyřešeno.reklama
Warner Bros hru Batman: Arkham Knight zakrátko po uvedení stáhli z trhu, neboť byla v podstatě nehratelná. Navíc se ukázalo, že o tom vývojáři moc dobře věděli a stejně se jejich vedení rozhodlo hru vydat a uříznout si pořádnou ostudu. Nakonec musela být hra stažena z nabídky Steamu a zákazníci dostali možnost získat své peníze zpět, ale museli spoléhat na pravidla Steamu. To znamená, že nemohli vlastnit svou kopii déle než dva týdny a hrát ji celkově déle než dvě hodiny. Následně začaly práce na vyřešení všech chyb, které prý již skončily, a hra tak bude opět v nabídce od této středy, 28. října úderem 6. odpolední hodiny.

V uplynulém víkendu se objevila zpráva od vedoucího pracovníka Warner Bros, který na středu ohlásil patch, jenž má PC verzi hry konečně přivést k životu. Jeho součástí bude také obsah, který se mezitím objevil pro konzolové verze hry (tedy až na ten exkluzivní). To znamená, že bude k dispozici třeba Photo Mode, Big Head Mode či Batman: Arkham Asylum Batman Skin. A ti, kteří vlastní Season Pass, budou mít přístup k dalším balíčkům jako Crime Fighter Challenge 1 až 3, Batmobile Race Tracks, Arkham Episodes Story Packs a řadu různých skinů a verzí Batmobilu.


Vedle toho se objevily i nové trailery pro jiné hry, a to konkrétně Deus Ex: Mankind Divided - Adam Jensen 2.0 Trailer přímo ze hry, který ukazuje jistý štít Titan a také nová vylepšení pro zbraně jako Tesla, Nanoblade a jistý PEPS.


Vedle toho tu je také rovněž video ze hry, a to Tom Clancy's The Division. To pochází z verze pro Xbox One a ukazuje různé počasí a jeho efekty renderované v SnowDrop Engine.

Zdroj: Hexus.net

Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě Nissan ProPILOT Chair: jak sedět i ve frontě
Ve firmě Nissan někoho napadllo, že by se dal využít systém ProPILOT vyvíjený pro autonomní vozidla i jiných způsobem. Vytvořil tak autonomní židle, které se mohou se svými pasažéry řadit do fronty.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení Windows 10 jsou dle Microsoftu už na 400 milionech zařízení
Microsoft dle aktuálních údajů v posledním půlroce značně pokročil v rozšiřování systému Windows 10. Z březnových 270 milionů instalací se postupně dostal až na dnešních 400 milionů. Znamená to, že W10 se rozšiřuje rychleji než kterýkoliv jeho předchůdce.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu" Google GNMT: překladový systém slibuje téměř "lidskou kvalitu"
Společnost Google pro svou službu Translate připravila nový překladový systém GNMT, o němž říká, že výrazně sníží počet chyb. Google dokonce uvádí, že se úroveň překladu systému GNMT blíží tomu, čeho jsou schopni lidé.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře