www.svethardware.cz
>
>
>

Battlefield 1: akční grafické orgie 1. světové války

Battlefield 1: akční grafické orgie 1. světové války
, , aktualita
Už několik měsíců se proslýchá, že chystaný Battlefield se bude odehrávat v prostředí 1. světové války. Nyní nám to Electronic Arts a DICE potvrzují prostřednictvím traileru, který ukazuje akční záběry přímo z herního enginu.reklama
Ten už na YouTube dalece překonal sledovatelnost traileru ke hře Call of Duty: Infinite Warfare, který byl zveřejněn před týdnem a dle ohlasů jsou lidé spokojeni a natěšeni. Už jste jistě zaznamenali, že namísto Battlefield 5 tu máme Battlefield 1, takže jde nejspíše o restart celé série, a je tak možné, že pak bude následovat Battlefield 2 z 2. světové.

Zveřejněný trailer dle EA obsahuje video přímo z herního enginu, ovšem jde o divoce prostříhané a pečlivě záběry, které ukazují to nejzajímavější z hry. Srovnání s realitou samozřejmě pokulhává, však Battlefield nikdy nebyl míněn jako vážný simulátor boje, ale spíše jako arkádová multiplayerová řežba. A přesně to nám slibuje i nový díl.
Podíváme se do zákopů, kde se často odehrají nemilosrdné souboje muže proti muži, a to třeba bez střelných zbraní, ale s využitím lopatek nebo palcátu s ostrými hroty. Chybět nebudou ani koně, v tomto případě v arabském prostředí, podíváme se také na místo kulometného střelce v bombardéru nebo se rovnou proletíme v trojplošníkovém fokkeru či projedeme v tanku. Z těch větších hraček tu budou bitevní lodě, vlaky, velkorážní děla a vzduchem si připluje i zeppelin.


I v samotné hře se tedy podíváme na různá bojiště, a to například do zablácených zákopů Francie, na pobřeží Itálie nebo do arabských pouští a bojovat budeme na zemi, ve vzduchu a na vodě. Multiplayerových bitev se bude moci zúčastnit až 64 hráčů, a to od 21. října tohoto roku, kdy Battlefield 1 přijde na trh pro PC, Xbox One a PlayStation 4. Můžete se také stát Battlefield Insiderem a v takovém případě se můžete těšit na přístup k betaverzi.

Zdroj: Battlefield

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže Falcon 9 vybuchl kvůli porušení héliové nádrže
Na samotném začátku tohoto měsíce explodovala raketa Falcon 9 společnosti SpaceX a ta se od té doby snažila zjistit především to, co tuto nehodu způsobilo. Nyní už to vypadá, že "viník" byl nalezen, a to héliová nádrž.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody Autonomní vozidlo Googlu se zapletlo do zatím asi největší nehody
Ani samořízeným vozům se čas od času nevyhne nehoda, ale naprostou většinu z nich způsobí řidič běžného automobilu. Nejinak je tomu i v případě poslední nehody, která je nejspíš jednou z největších, do jaké bylo zapleteno SUV od Googlu.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars SpaceX vyzkoušelo Raptor, motor pro mise na Mars
Společnost SpaceX má s ohledem letů na Mars velice ambiciózní plány, do nichž spadá také využití silnějších motorů, než jaká má dnes k dispozici. Jedná se o vyvíjený Raptor, který byl nyní vůbec poprvé vyzkoušen.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019 AMD Zen Plus: 7nm APU Gray Hawk přijde v roce 2019
Nyní je aktuální generace APU Bristol Ridge, ale my už se můžeme podívat do budoucnosti, kde se rýsují již 7nm APU založená na procesorové architektuře Zen Plus. Jde o Gray Hawk chystané na rok 2019.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář
Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit Twitter nejspíše hledá, kdo by jej mohl koupit
Agentura Reuters přinesla zprávu, že Twitter vyjednává s hned několika technologickými společnostmi a hledá mezi nimi tu, která by jej byla ochotna koupit. Není to ani tak moc překvapivé vzhledem k tomu, jaké finanční výsledky Twitter má v posledních letech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek