www.svethardware.cz
>
>

Battlefield 5: tentokrát z první světové

Battlefield 5: tentokrát z první světové
, , aktualita
Pokud bychom měli srovnat první a druhou světovou válku s ohledem na jejich oblibu u herních vývojářů, pak by z toho ta první nevyšla zrovna nejlépe. Ovšem nyní se tento nepoměr budou snažit trošku srovnat DICE a jejich Battlefield 5.reklama
Zástupce studia DICE již na konci minulého roku potvrdil, že ještě letos se dočkáme dalšího dílu populární série Battlefield, ovšem v tu dobu ještě ani nenaznačil, o čem by mohl být. Prozradil pouze to, že by měl být hotový a k dispozici ještě v předvánoční nákupní sezóně a že půjde o návrat ke kořenům, čili opět o Battlefield z vojenského prostředí. A jak to vypadá, tyto kořeny půjdou hlouběji než kdykoliv předtím.

Informace o tom se objevily ve švýcarském herním obchodě World of Games, kde byl Battlefield označen jako taktickou akční hru pro více hráčů z prostředí první světové války. Tyto detaily byly nyní odstraněny a vedle hlavního tématu se objevilo také plánované vypuštění na trh: 26. října 2016, kdy by se tato hra měla objevit ve verzi pro PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Téma první světové války přitom můžeme vidět jako velkou výzvu pro vývojáře Battlefieldu, a to především vzhledem k tehdejší válečné technice. Otázka je, do jaké hloubky bude toto téma zpracované, tedy co všechno bude k dispozici za výbavu a stroje a zda třeba dojde také na použití plynu, bodáky nebo jiné libůstky klasické zákopové války. Možná že se dočkáme také podkopávání nepřátelských postavení a jejich vyhazování do vzduchu pomocí výbušnin. Uvidíme.

Zdroj: Hexus.net
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG Kingdom Come: Deliverance, nadějné sázavské RPG
Společnost Warhorse Studios už od roku 2011 pracuje na hře, která bude zajímat zvláště české hráče. Jde totiž o RPG z prostředí samotného srdce českých zemí, a to na počátku 15. století. My se na ni teď podíváme podrobněji.
Dnes,  preview, Jan Vítek
Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty? Kde se na ICT trhu hodně přiostřuje konkurence nejen mezi giganty?
Jde o dva poměrně nové segmenty trhu informačních a komunikačních technologií, které již teď přinášejí dostatečně zajímavé technologie zákazníkům. Přitom jsme teprve na počátku rozvoje těchto segmentů a přínos příslušných řešení se podle všeho bude stupňovat.
Včera,  aktualita, Michal Hala
V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS V USA byl poprvé odsouzen hacker za pomoc ISIS
Americký soud potrestal dvaceti lety vězení muže kosovského původu, který měl bez oprávnění proniknout do databází a získaná osobní data poskytovat teroristům z tzv. Islámského státu za účelem vytváření seznamu potenciálních cílů.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře