www.svethardware.cz
>
>
>
>

Černý pátek u EA: hry se slevou i zdarma

Černý pátek u EA: hry se slevou i zdarma
, , aktualita
Společnost Electronic Arts ve svém obchodu Origin již předběžně odstartovala Černý pátek, který oficiálně nastane až zítra. Nabízí tak klasické hry s až 75% slevou a některé staré pecky i zdarma.reklama
Můžete si tak vzpomenout na tituly jako Crusader: No Remorse, které si můžete stáhnout zdarma a legálně. Navíc je k dispozici celkem 114 titulů s cenou pod 5 liber, čili cca 175 Kč. Electronic Arts se tak připojují k firmě Valve, která také na zítřejší den chystá pro svůj Steam Store výrazné slevy.

Vraťme se ale zpět k EA a jejich obchodu Origin, kde narazíme například na titul The Sims 4 s cenou 30 euro (zlevněno z 60 euro), FIFA 15 za 40 euro (původně rovněž 60), Battlefield 4 Premium Edition za 30 euro (50 euro) nebo SimCity: Complete Edition za polovičních 15 euro.

Pokud se ale chcete podívat na ještě levnější hry, pak se můžete poohlédnout po titulech jako Battlefield 4, Titanfall, FIFA Manager 14 nebo Need for Speed Rivals, jež jsou všechny k dispozici za 10 euro. Další hry jako Battlefield 3 či starší verze Need for Speed, FIFA, Mass Effect a SIM jsou k dispozici ještě levněji, a to třeba i za 5 euro. Otázkou je, zda to je ze strany obchodu Origin celá nabídka chystaná na letošní Black Friday, nebo si pro nás EA ještě něco chystají, když jejich titulek hlásá: "Je (téměř) Černý pátek".

Zdroj: Origin
Nejpopulárnější operační systémy
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Dnes,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek