www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

CM uvádí kombo klávesnice a myši CM Storm Octane

CM uvádí kombo klávesnice a myši CM Storm Octane
, , aktualita
Cooler Master si připravil malé kombo v podobě herní klávesnice a myši, které dostalo označení CM Storm Octane. Jedná se o nástupce dřívějšího produktu Devastator, který byl dle výrobce velmi úspěšný.reklama
A pokud je CM Storm Octane nástupcem setu CM Storm Devastator, mělo by jít o relativně levný produkt. Však Octane seženeme už od nějakých 750 Kč s daní, což je na herní klávesnici a myš slušná cena. Co nám ovšem nabídne nový set CM Storm Octane?

Co se týče klávesnice, pak ta je pochopitelně klasická hybridní membránová a podsvícená pomocí LED. Uživatel si přitom může vybrat jednu ze sedmi dostupných barev a světlo můžeme nechat prostě zapnuté, nebo může pomalu pulzovat. Myš je také vybavena svými LED se stejnou možností výběru barev, přičemž u ní můžeme nastavit jiný styl než u klávesnice, ale také si je pochopitelně můžeme sladit.

Výbava klávesnice jinak není bohatá. Nabídne klasické rozvržení kláves a pak navíc několik horních tlačítek pro ovládání zvuku (vpravo) a multimédií (vlevo). V případě potřeby můžeme také deaktivovat klávesu Windows a Cooler Master také mluví o anti-ghostingu, respektive 19-key rollover, takže můžeme očekávat správné reakce na stisk několika kláves najednou. Myš je vybavena krom hlavních tlačítek a kolečka také dvojicí postranních tlačítek pro palec a dalšími dvěma na hřbetě nad kolečkem, která poslouží k nastavení DPI senzoru AVAGO 3050. V nabídce jsou čtyři úrovně od 500 do 3500 DPI a tlačítka myši mají vydržet 10 milionů stisků.

To je zatím vše, co nám Cooler Master o tomto produktu prozradil.

Zdroj: TZ Cooler Master
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek