www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair M65 PRO RGB: herní myš s 12.000 dpi

Corsair M65 PRO RGB: herní myš s 12.000 dpi
, , aktualita
Asi nejvíce patrným hitem poslední doby, na který myslí mnoho výrobců základních desek, periferií a jiného hardwaru, je RGB podsvícení. Přesně to nechybí ani myši Corsair M65 PRO RGB, která se rovněž chlubí 12.000 dpi na optickém senzoru.reklama
Corsair M65 PRO RGB je tedy herní myš, která má senzor s dosud nejvyšší hodnotou dpi, alespoň co se týče nabídky této firmy. Jedná se o optický senzor, který rovněž můžeme nechat kalibrovat na různé povrchy, což nám připomene myši firmy Logitech. Například nová Logitech G900 Chaos Spectrum má také 12.000 dpi a možnost kalibrace stejně jako některé starší modely této firmy. Je tak možné, že nová myš od Corsair využívá ten samý senzor.

Co se týče provedení myši, hned je patrné, že ta staví na letitém základu, tedy původním modelu Corsair M65. To je ostatně dobře, protože pokud někomu tato myš vyhovovala, alespoň bude vědět, že nový model mu padne do ruky stejně dobře. Dle výrobce je M65 zvláště vhodná pro hry typu FPS a dlouhou výdrž má zajistit její hliníková základna a odolné plasty. Hned je patrné tako boční červené tlačítko (Sniper button), které po dobu stisku sníží rozlišení pro preciznější zaměření.

Dále se nezapomnělo na možnost trošku upravit hmotnost myši, a to pomocí třech 4,5gramových závaží a i zde máme možnost díky Corsair Utility Engine (CUE) upravit nastavení tlačítek a dalších parametrů včetně tvorby maker. Stejně tak budeme moci nastavit barvu podsvícení (plus další obvyklé efekty) ve třech "zónách". Dle fotografie půjde o podsvícení kolečka, vrchního terčíku u tlačítek pro nastavení rozlišení a loga Corsairu.

Hlavní tlačítka myši mají spínače značky Omron s výdrží 20 milionů stisků a celkově tu máme osm tlačítek, jež můžeme naprogramovat snad dle libosti. Za to vše si Corsair řekne 60 dolarů bez daně, tedy až v příštím měsíci, kdy myš dorazí na trh.

Zdroj: TZ Corsair
Nejpopulárnější myši
reklama
Nejnovější články
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře
No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě No Man’s Sky vyšetřována kvůli klamavé reklamě
Vypadá to, že zájem o hru No Man’s Sky jen tak nevyprchá, jen ten zájem nebude takový, jak by si její tvůrci přáli. Advertising Standards Authority ve Velké Británii už prošetřuje to, co lidé z Hello Games slibovali i slibují a co hra opravdu poskytuje.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence Největší IT firmy vytvořily partnerství kolem vývoje umělé inteligence
Velké světové technologické společnosti Google, Microsoft, Facebook, Amazon a IBM se rozhodly, že vytvoří partnerskou organizaci, která bude sledovat a usnadňovat vývoj technologií umělé inteligence. Co to znamená?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity D-Wave už má kvantový počítač se 2048 quibity
Kanadská společnost D-Wave si nárokuje prvenství jako prodejce komerčně dostupného kvantového počítače. Podívejme se na to, co má v rukou nyní, neboť se pochlubila s modelem využívajícím 2048 quibitů.
Včera,  aktualita, Jan Vítek