www.svethardware.cz
>
>
>

Další rána pro streamovací služby? Prince stáhl svá alba ze Spotify a dalších

Další rána pro streamovací služby? Prince stáhl svá alba ze Spotify a dalších
, , aktualita
Někteří hudebníci nemají v lásce streamovací služby. Mnohokrát jsme psali o Taylor Swift a nyní přichází na řadu Prince, který z několika streamovacích služeb stáhnul veškerá svá alba. Na jiných ale pořád zůstala.reklama
Streamovací služby a hudebníci, to je věčné téma. Po mnoha zprávách, o které se postarala Taylor Swift, se tentokrát ke slovu dostává Prince. Asi na příkladu Taylor Swift zjistil, že i negativní publicita je pořád publicita a stáhnul svá alba ze streamovacích služeb jako jsou Spotify, Deezer, Rdio a neobjeví se ani na Apple Music. Podle všeho ale jeho písně zůstanou na Google Play a Tidalu.
Prince je známý tím, že svůj copyright si snaží dost střežit a např. dost aktivně nechal mazat své písničky z YouTube (přesto tam některé najdete včetně songů na oficiálním kanálu Warner Bros). Bude zajímavé sledovat, jak se bude situace dále vyvíjet a komu nakonec stažení alb více uškodí. Zda Prince potřebuje streamovací služby méně než streamovací služby potřebují Prince nebo naopak.

Zdroj: betanews.com, cnet.com

Prince The Love Symbol Album
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Prince: Rock And Roll Love Affair LP
lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář