www.svethardware.cz
>
>
>

Dell UltraSharp U3415W: další zahnutý monitor

Dell UltraSharp U3415W: další zahnutý monitor
, , aktualita
Pokud vám unikla novinka od společnosti LG, pak vězte, že ta minulý měsíc představila první LCD monitor ze zahnutou obrazovkou. Dnes ji tedy následuje Dell, který představul svůj 34" UltraSharp.reklama
Dell si tedy připravil produkt UltraSharp U3415W Curved Ultra-Wide Monitor, který nabídne velmi podobné vlastnosti jako LG 34UC97 a je celkem pravděpodobné, že oba tyto nové monitory využijí stejný LCD panel. Přichází totiž na trh téměř ve stejnou dobu a oba nabídnou v této době unikátní zahnutou 34" LCD obrazovku IPS s rozlišením 3440 x 1440. Poměr stran je tedy 21:9.

Další specifikace udávají, že UltraSharp U3415W má obnovovací frekvenci 60 Hz, odezvu 8 ms GtG a vybaven je rozhraními HDMI 2.0 (to stačí na provoz v nativním rozlišení), MHL a také mini DisplayPort 1.2. Jeho 9W reproduktory můžeme napojit na rozhraní HDMI, DisplayPort či případně přes klasický analogový vstup.

Dle informací firmy Dell se UltraSharp U3415W začne prodávat někdy v letošním listopadu.

Zdroj: techPowerUp
Nejpopulárnější LCD monitory
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Dnes,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Dnes,  aktualita, Jan Vítek