www.svethardware.cz
>
>

Duke Nukem 3D oslaví dvacetiny speciální verzí s novou epizodou

Duke Nukem 3D oslaví dvacetiny speciální verzí s novou epizodou
, , aktualita
Před několika dny se na oficiálních stránkách hry Duke Nukem objevil odpočet, který končil o víkendu a poté se objevil vcelku očekávaný výsledek. Těšit se můžeme na výroční verzi vylepšené hry Duke Nukem 3D od Gearboxu.reklama
Odpočet týkající se oslavení 20 let hry Duke Nukem 3D sliboval, že něco se blíží, přičemž se ihned začalo spekulovat o tom, co to bude. Každého hned napadla výroční verze klasického Duke Nukem 3D a přesně tak to také dopadlo. Pravdu měli také ti, kteří mluvili o vylepšené grafice, neboť nyní si budeme moci namísto 2,5D enginu využívajícího 2D sprity zapnout 'True3D rendering mode', kde jsou veškeré objekty opravdu ve 3D. A to není všechno.

Od 11. října letošního roku tak bude k dispozici hra Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour , která kromě trošku vylepšené grafiky nabídne také osm zcela nových úrovní, jež připravili ti samí lidé, kteří pracovali na originálním titulu. Pak tu bude také i nová hudba rovněž od Lee Jacksona, který ji složil pro původní hru a samotný Duke bude pronášet nové hlášky, jež opět namluví Jon St. John.

Osm nových úrovní bude spadat do taktéž nové epizody pět, a to Alien World Order, kterou připravili Allen Blum III a Richard 'Levelord' Gray. Dočkáme se také nové zbraně INCINERATOR, se kterou budeme moci seškvařit na uhel taktéž nové nepřátele Firefly. Zahrát si budeme moci na PC i s moderními Windows 10 a také na konzolích Xbox One a PlayStation 4.

Duke Nukem 3D: 20th Anniversary World Tour je již nyní k dispozici v předprodeji na Steamu, a to za 20 eur.

Zdroj: Duke Nukem
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth Číňané tvrdí, že mají kvantový radar proti technologii stealth
Čínská armáda uvedla, že vynalezla kvantový radar, proti němuž by byla technologie stealth, do níž americká armáda investovala stovky miliard dolarů, naprosto bezradná. Číňané by tak výrazně ovlivnili poměr sil.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
O koupi Twitteru má zájem i Disney O koupi Twitteru má zájem i Disney
Samotná společnost Disney dle serveru TechCrunch nyní má vyjednávat s bankami, aby zjistila, zda si může dovolit akvizovat Twitter, jehož hodnota na burze nedávno prudce vzrostla. Co by z toho takový Disney ale mohl mít?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3 Xbox One S v edici Audi R8: autokonzole pro Forza Horizon 3
Herním světem v těchto dnech hýbe nová závodní hra Forza Horizon 3, kterou vydává Microsoft, a tak není ani divu, že se objevila speciální edice konzole Xbox One S. Ta je laděna do tvarů automobilu Audi R8, ovšem koupit si ji nemůžeme.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné EIZO CG2730 a CS2730: 27" dvojka pro náročné
Společnost EIZO si připravila dva nové monitory z řady ColorEdge, které umožňují hardwarovou kalibraci obrazu a jsou určeny pro zpracování fotografií, videa a vůbec práci s grafikou. Co všechno nám nabídnou?
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD Samsung Polaris: nové kontrolery zajistí vyšší kapacitu SSD
Samsung na Global SSD Summit v Koreji vedle nových modelů SSD 960 PRO a EVO odhalil také nové kontrolery, které mají změnit možnosti modelů SSD pro formát M.2. Jde o kontrolery Polaris, jež přicházejí s designem PoP (Package on Package).
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  1 komentář