www.svethardware.cz
>
>
>

Fallout 4 Creation Kit už volně k dispozici v betaverzi

Fallout 4 Creation Kit už volně k dispozici v betaverzi
, , aktualita
Bethesda ohlásila, že chystaný software Creation Kit pro modifikaci hry Fallout 4 už je nyní volně k dispozici na Steamu, a to v betaverzi. Můžete tak již začít tvořit své nové questy, celá prostředí, postavy, výstroj i výzbroj.reklama
Bethesda Softworks tak aktivně podporují celou modderskou komunitu, v jejíchž rukách spočívá životnost titulů, respektive právě v jejich schopnostech je prodloužení životnosti známých her. Zmínit můžeme třeba takový Skyrim, který se nedávno dočkal jedné velké modifikace vyvíjené tři a půl roku, v níž byla přepracována celá města a založena nová. Právě to by měl umožnit i nový Fallout 4 Creation Kit, který si můžeme již stáhnout v betaverzi ze Steamu.

Na Creation Kit se nás Bethesda snaží nalákat tím, že je jeho použití snadnější než kdy předtím. Je otázka, co to znamená, neboť se zjednodušováním věcí bývá spojeno to, že uživatel dostane méně možností, jak se vyřádit. Doufejme tedy, že to nebude platit pro tento případ. Ostatně Bethesda říká, že jde v podstatě o stejný nástroj, s jehož pomocí vytvořila samotný Fallout 4.

Abyste mohli začít využívat mody pro Fallout 4 a celý Creation Kit, musíte ve Steamu získat přístup k 1.5 Update Beta, a to následujícím způsobem:
  1. V knihovně her klikněte pravým tlačítkem na Fallout 4
  2. Vyberte Properties
  3. Vyberte Betas
  4. Objeví se rozbalovací menu, v něm klikněte na Beta
  5. Po několika minutách by se měl Fallout 4 aktualizovat

Poté se Fallout 4 ve vaší knihovně přejmenuje na Fallout 4 [Beta] a následovat už bude stažení Creation Kitu (exe) a jeho instalace. Pak si budete moci vyhledávat nejnovější modifikace, instalovat je, hodnotit a tak dále, a to vše z prostředí samotné hry. Ta totiž nabídne ve svém hlavním menu položku Mods. Možnost využití modifikací (ale ne jejich tvorba) bude zprovozněna také na konzolích Xbox One a PlayStation 4, a to v květnu a červnu.

Pokud byste se rádi do tvorby pustili, ale nevíte, jak začít, můžete se nejdříve podívat na Creation Kit Wiki, kde naleznete tipy a celou dokumentaci nejen pro Fallout 4, ale také pro TES: Skyrim.

Zdroj: Bethesda
Nejpopulárnější tablety
reklama
Nejnovější články
Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi Vesmírná sonda Rosetta ukončila svou misi
Vesmírná sonda patřící Evropské kosmické agentuře včera po poledni slavnostně ukončila svou dlouhou pouť vesmírem. V závěru své dvanáctileté mise sonda dopadla na kometu, ze které sbírala data.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
30.9.2016,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek,  7 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
30.9.2016,  aktualita, Jan Vítek