Gigabyte nabídne majitelům desek Black Edition novou zdarma

Gigabyte nabídne majitelům desek Black Edition novou zdarma
, , aktualita
Aktualizováno: Společnost Gigabyte spustila novou akci, s jejíž pomocí chce rozdmýchat zájem o její základní desky Black Edition s čipovými sadami Z97. Akce má heslo: "vezmi si jednu, získáš dvě" a zatím se týká třech modelů.reklama
Základní desky Gigabyte z Black Edition byly v továrně v Nan-Ping testovány v náročných podmínkách, jak ukazuje přiložená fotografie. To se týká modelů desek Gigabyte Z97X-UD3H-BK, Z97X-UD5H-BK a Z97X-Gaming G1-WiFi-BK, kterou jsme měli také v recenzi.

Jakou nabídku si tedy Gigabyte konkrétně připravil? Jde o to, že pokud si svou desku Z97 Black Edition do čtyř týdnů po koupi zaregistrujete u výrobce dostanete možnost ji vyměnit za novou desku, přesněji tedy ekvivalentní model, až dorazí na trh. Popřípadě si můžete vybrat lepší a dražší model a rozdíl doplatit, přičemž na provedení této výměny budete mít lhůtu tří let. Svou původní desku ale musíte firmě Gigabyte poslat (včetně krabice a příslušenství) a počkat na novou, ovšem bude také možné na účet výrobce poslat zálohu a on vám novou desku zašle dříve a po přijetí staré zálohu vrátí. Zajímavé je, že s novou deskou nebude ani nová záruka, ovšem na desky Black Edition je i tak pětiletá, takže pokud ji vyměníte až za tři roky, stále vám dva zbydou.

Název akce "vezmi si jednu, získáš dvě" tedy není zrovna přesný, ale i tak jde o velmi zajímavou nabídku především pro ty uživatele, kteří svůj počítač relativně často upgradují. Však dnešní základní desku budete moci snadno vyměnit za nový model pro chystané procesory Skylake, které přijdou jako nástupci Broadwell dle plánů již příští rok a vyžadovat budou nový socket LGA 1151, a tedy i novou desku. Případně si budete moci počkat ještě další dva roky a uplatnit svůj nárok u některé z dalších generací.

Otázkou také je, zda toto všechno platí i pro náš trh, k čemuž se pokusíme sehnat vyjádření českého zastoupení. Ve zveřejněném FAQ se to nedozvíme. V originální zprávě jsou odkazy na tyto zahraniční obchody:

Aktualizováno: Dle českého zastoupení se tato akce bude bohužel týkat pouze zemí západní Evropy. Nezbývá tedy než doufat, že ty příští se budou týkat i našeho trhu.

Zdroj: Hexus.net

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci? Google uvede Andromedu – dostanou Windows konečně relevantní konkurenci?
Podle všeho to vypadá, že společnost Google uvede v nejbližší době nový operační systém Andromeda, který je určený pro desktop. Cílem je využít to nejlepší z mobilního a desktopového světa. Mají se v Redmondu čeho bát?
Včera,  aktualita, Michal Hala
Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC Nanoxia Project S: skříň pro hi-end HTPC
Společnost Nanoxia už na Computexu 2015 představila svůj 'NanoXia Project', který připomněla ještě také letos na Gamescomu. Jeho výsledkem je skříň Nanoxia Project S označená za hi-end skříň pro HTPC sestavy.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov Astronomové potvrdili teorii neúspěšných supernov
Astronomové mohli sledovat vůbec první případ hvězdy, která byla tak masivní, že přeskočila stádium supernovy a rovnou se zhroutila do podoby černé díry. Můžeme tak mluvit o první zaznamenané neúspěšné supernově.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu Elon Musk představuje plány na kolonizaci Marsu
Elon Musk má se svou společností SpaceX velké plány. Vývoj znovupoužitelných raket vede k hlavnímu cíli: dobýt rudou planetu. Na včerejší konferenci Making Humans a Multiplanetary Species Elon Musk představil své plány.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková,  1 komentář
Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou? Desky Gigabyte s AM4 vyfoceny, co nabídnou?
Můžeme se těšit na novou generaci základních desek se socketem AMD AM4, která bude určena pro procesory Zen i nová APU BristolRidge. Na dvě takové se už můžeme podrobně podívat, na svědomí je má společnost Gigabyte.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  5 komentářů