Gigabyte ukázal tři další desky s Intel Z97

Gigabyte ukázal tři další desky s Intel Z97
, , aktualita
Od společnosti Gigabyte se na svět dostala zpráva o třech nových základních deskách, které využijí čipovou sadu Intel Z97. Ty na Facebooku označila jednoduše za "New Intel Chipset Motherboards" a skryla část jejich označení.reklama
Gigabyte tedy z nějakého důvodu nechce odhalit přesné označení nových desek, které by určilo použitou čipovou sadu. Ovšem to je jasné i tak, protože není žádným tajemstvím, že zanedlouho přijdou na trh desky s Intel 9 Series. Ten kdo fotografie upravoval, navíc jaksi pozapomněl rozkostičkovat devítku v odrazu pod deskami, která je po jednoduché úpravě křivek obrázku jasně viditelná.

Máme tu tedy po modelu Gigabyte G1.Gaming Z97 nové desky Gigabyte Z97X-UD5H-BK, Z97X-SOC Force a Z97X-UD7 TH. Jde tedy o dvě desky s označením UD, což znamená Ultra Durable, přičemž první je navíc BK - Black Edition, druhá SOC - Super OverClock a třetí TH - Thunderbolt 2.

Je tedy celkem jasné, jaké mají být jejich hlavná výhody. Jde evidentně o desky, které se zařadí mezi ty dražší, na což ukazuje také nabídka slotů, mezi něž patří přinejmenším trojice PCI Express x16 a Z97X-SOC Force má dokonce čtyři takové.

Gigabyte Z97X-UD7 TH byla ukázána také z bližšího pohledu, díky čemuž můžeme jasně identifikovat její nabídku rozhraní Thunderbolt 2, SATA Express a také designu Ultra Durable.

Netrvalo také dlouho a společnost MSI následovala příkladu Gigabyte a na svém facebookovém profilu také zveřejnila fotografie svých nových základních desek.

Zdroj: Hexus.net

Zajímá Vás něco o produktech Gigabyte?


Zeptejte se v našem diskuzním fóru! Ve spolupráci se společností Gigabyte jsme vytvořili podpůrné fórum pro jejich produkty, v němž na Vaše otázky odpovídá její zástupce. Pokud Vás o produktech Gigabyte něco zajímá, neváhejte do této sekce napsat (je nutné být na fóru přihlášený).

Nejpopulárnější základní desky Gigabyte
reklama
Nejnovější články
Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům Kostní implantáty vyrobené 3D tiskem pomohou lékařům
Tým amerických vědců z Northwestern University vyvíjí flexibilní kostní implantáty, které jsou vyráběny pomocí technologie 3D tisku. Tyto implantáty mohou pomoci například i v rozvojových zemích.
Včera,  aktualita, Kateřina Hoferková
Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech Chystá se nový Ethernet: 5 Gb/s na stávajících kabelech
Ve spotřebitelském sektoru jsme už mnoho let odkázáni na 1Gb/s Ethernet, což se má brzy změnit. Můžeme se těšit až na propustnost 5 Gb/s, přičemž té bude možné dosáhnout na stávajících kabelových rozvodech.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  6 komentářů
K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů K čemu vůbec jsou karty Founders Edition? Prý k řešení problémů
NVIDIA s představením generace Pascal odstartovala také kontroverzní program, když začala vydávat na trh karty série Founders Edition. Ty mnoho výrobců vidí jako snahu slíznout smetanu, ale tak to prý není.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC ADATA SX8000: první běžné SSD s Intel 3D MLC
Dle Samsungu už mají brzy získat převahu SSD vybavená pro rozhraní PCI Express a protokol NVMe. Nástup nových ADATA SX8000 to jen dokazuje a jde prý také o první spotřebitelské modely vybavené 256Gbit paměťmi Intel / Micron 3D MLC.
Včera,  aktualita, Jan Vítek
HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím HP vrací možnost využívat neoriginální náplně, prozatím
Společnost HP nedávno k nelibosti mnoha svých zákazníků aktivovala DRM, které už delší dobu bylo připraveno ve firmwaru inkoustových tiskáren OfficeJet. Znemožnila tak využití neoriginálních náplní a vysloužila si hlasitou kritiku.
Včera,  aktualita, Jan Vítek,  2 komentáře