www.svethardware.cz
>
>
>
>

Herní mechanická klávesnice CM Storm Trigger-Z na trhu

Herní mechanická klávesnice CM Storm Trigger-Z na trhu
, , aktualita
Cooler Master přišel na trh s novou herní mechanickou klávesnicí CM Storm Trigger-Z, která navazuje na původní model Trigger. Nová verze nám nabídne paměť pro uložení nastavení, tlačítka Cherry MX a také podsvícení.reklama
Mechanickou klávesnici CM Storm Trigger jsme si již vyzkoušeli v recenzi a je celkem jasné, že model Trigger-Z staví právě na ní. Její tělo vypadá velmi podobně a na první pohled se změnila pouze jeho barva. Povrch také vypadá na to, že byl pogumován. Její rozměry jsou 476 x 253 x 38 mm a hmotnost 1,5 kg.

I zde tak najdeme pět vyhrazených makro kláves M1 až M5, přičemž klávesnice umožní celkově uložit až 75 maker v pěti profilech. Makra tak budeme moci evidentně přiřadit i jiným klávesám. Pro uložení nastavení poslouží palubní paměť s kapacitou 128 kB.

Mezi další funkce patří deaktivace klávesy Windows a sekundární funkce mají všechny klávesy F1 až F12, které mohou posloužit pro nastavení podsvícení, přehrávání multimédií a nastavení zvuku. Dále tu máme 64KRO, čili až 64 kláves, jejichž stisk klávesnice dokáže najednou zaznamenat, pozlacené konektory, kabyl s pletenou bužírkou a červené podsvícení se třemi režimy a pěti úrovněmi svitu. Co se týče tlačítek Cherry MX, pak Trigger-Z bude k dispozici s verzí Cherry MX Brown (bílé podsvícení) a později možná i s Red (červené podsvícení) a Blue (modré podsvícení), což bude tedy záviset i na trhu.

Trigger-Z Gaming Mechanical Keyboard přijde na trh již velmi brzy s doporučenou cenou 119 euro (cca 3300 Kč).

Zdroj: TZ Cooler Master
Nejpopulárnější klávesnice
reklama
Nejnovější články
Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem Algoritmus odhalí i skryté projevy nenávisti na Twitteru a umožní zabránit násilnostem
Univerzita Cardiff pracuje na algoritmu, který umožní vyhledávání nenávistných příspěvků na Twitteru a především jejich spojování s reálnými trestnými činy. V budoucnu by tak policie mohla snáze předpovědět výbuchy násilí spojené například s rasismem.
Dnes,  aktualita, Jáchym Šlik,  1 komentář
Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI Přelepení webkamery páskou doporučuje i šéf FBI
Sám šéf FBI James Comey se nedávno nechal slyšet, že má webovou kameru na svém notebooku přelepenou kusem pásky. Dělá to prý pro svou bezpečnost a doporučuje stejný krok učinit i všem ostatním.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik,  2 komentáře
První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu První vlak na vodík začne jezdit příští rok v Německu
Alstom se pochlubil prvním osobním vlakem využívajícím vodíkové palivové články. A nejedná se o žádnou technologii daleké budoucnosti, moderní jednotky začnou brázdit německé koleje už koncem roku 2017.
Včera,  aktualita, Jáchym Šlik
Biostar má svou první myš, levný model AM2 Biostar má svou první myš, levný model AM2
Společnost Biostar známe především jako výrobce základních desek a grafických karet, přičemž v tomto ohledu patří vedle firem Gigabyte a Asus mezi trpaslíky. Nyní se tato firma rozhodla, že zavede výrobu i počítačových myší.
23.9.2016,  aktualita, Jan Vítek
Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony Google otevřel vývojářům VR platformu Daydream, ale zatím chybí smartphony
Tento týden došlo k vydání VR SDK 1.0 pro platformu virtuální reality Google Daydream. Vývoj aplikací tak může naplno začít ještě předtím, než se na trhu objeví více než jeden podporovaný smartphone.
23.9.2016,  aktualita, Jáchym Šlik